Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PROFIL UW KNAUF

Add your review

L429L624

PROFIL UW KNAUF

PROFIL UW KNAUF Profil perimetral për muret dhe tavanet e varura që nuk fiksohen në soletë.

Profil prej llamarine të zinkuar i formuar në të ftohtë me seksion U sipas EN EN 14195, i cili përdoret në rradhë të parë si profil përimetral për mure dhe tavane të varura që nuk fiksohen në tavan.

Karakteristikat

  • Gjerësia e krahëve: 40 mm
  • Lartësia: 50/75/100/125/150 mm
  • Trashësi llamarine: 0,6 mm
SKU: N/A Tags: ,

L429L624

Sold by
Knauf
@ Knauf
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PROFIL UW KNAUF

PROFIL UW KNAUF Profil perimetral për muret dhe tavanet e varura që nuk fiksohen në soletë.

Profil prej llamarine të zinkuar i formuar në të ftohtë me seksion U sipas EN EN 14195, i cili përdoret në rradhë të parë si profil përimetral për mure dhe tavane të varura që nuk fiksohen në tavan.

Karakteristikat

  • Gjerësia e krahëve: 40 mm
  • Lartësia: 50/75/100/125/150 mm
  • Trashësi llamarine: 0,6 mm

Fusha e përdorimit

Për tu përdorur si profil perimetral për mure dhe tavane të varura që nuk fiksohen në tavan.

Përpunimi

Profil perimetral për mure:

1) Pritet sipas dëshirës me gërshërë për llamarinë.
2) Të fiksohen në dysheme dhe në tavan me element fiksues të përshtatshëm.
3) Vendosen profilet CW .
4) Sipas sistemit të aplikuar mund të jetë e nevojshme një bashkim mekanik konstruktiv i profileve CË me ato UË (psh. Me vidë ose perçinim).
Profil perimetral për tavane të varura të pa fiksuar në soletën e tavanit:
1) Priten sipas dëshirës me gërshërë për llamarinë.
2) Të fiksohen në dysheme dhe në tavan me element fiksues të përshtatshëm.
3) Vendosen profilet CW

VARIANTET E PRODUKTIT

Përshkrimi Varianti Gjerësia Gjatësia Trashësia Pesha Coha Numri i artikullit EAN
Profil UW 50/40/06 2000 mm ca. 0,5 kg/m 00003371 4003982063205
Profil UW 50/40/06 4000 mm ca. 0,5 kg/m 00003372 4003982027658
Profil UW 50/40/06 ca. 0,5 kg/m 00007691 4003982202031
Profil UW 50/40/06 2000 mm ca. 0,7 kg/m 00003375 4003982027702
Profil UW 75/40/06 4000 mm ca. 0,7 kg/m 00003376 4003982027726
Profil UW 75/40/06 ca. 0,7 kg/m 00007693 5413503012176
Profil UW 75/40/06 2000 mm ca. 0,8 kg/m 00008447 4003982139085
Profil UW 100/40/06 4000 mm ca. 0,8 kg/m 00003378 4003982027771
Profil UW 100/40/06 ca. 0,8 kg/m 00007694 4003982202048
Profil UW 100/40/06 4000 mm ca. 0,9 kg/m 00065984 4003982167330
Profil UW 100/40/06 ca. 0,9 kg/m 00007857 4003982158727
Profil UW 100/40/06 4000 mm ca. 1 kg/m 00054438 4003982157539
Profil UW 100/40/06 ca. 1 kg/m

 

Njihuni me produktet tona KNAUF

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: PROFIL UW KNAUF


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Gjatësia cm

UW 50/40/06*3000 mm, UW 75/40/06 3000 mm, UW 100/40/06 3000 mm

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PROFIL UW KNAUF”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO E GATSHME ME KOVA KNAUF
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHIRIT AQUAPANEL (10 CM)
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO AKRILIKE OXXI - KNAUF
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO ME SILIKON KNAUF
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
PLLAKË NDËRTIMORE KUNDER LAGESHTIRES
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
lesh-guri-naturboard-venti

LESH GURI NATURBOARD VENTI

Sold by Knauf
L360L21,400
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart