Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

VIDË PËR LLAMARINË LN KNAUF

L800

VIDË PËR LLAMARINË LN KNAUF

VIDË PËR LLAMARINË LN KNAUF Vidë për llamarinë me majë të mprehtë dhe vetëfiletuese

Vida për llamarinë LN vetëfiletuese dhe majë të mprehtë prej çeliku jo të përzier, shtresë kundër korrozionit nëpërmjet proçesit të fosfatizimit.

Karakteristikat

 • Vidhosje e lehtë dhe e thjeshtë
 • Ma mbrojtje nga korrozioni nëpërmjet proçesit të fosfatizimit për një kohë të shkurtër të ekspozimit ndaj lagështirës p.sh. gjatë fazes së ndërtimit dhe transportit
 • Vetfiletuese
 • Kokë e sheshtë
 • Përfshin në set 1 kokë-kryq

L800

Sold by
Knauf
@ Knauf
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

VIDË PËR LLAMARINË LN KNAUF

VIDË PËR LLAMARINË LN KNAUF Vidë për llamarinë me majë të mprehtë dhe vetëfiletuese

Vida për llamarinë LN vetëfiletuese dhe majë të mprehtë prej çeliku jo të përzier, shtresë kundër korrozionit nëpërmjet proçesit të fosfatizimit.

Karakteristikat

 • Vidhosje e lehtë dhe e thjeshtë
 • Ma mbrojtje nga korrozioni nëpërmjet proçesit të fosfatizimit për një kohë të shkurtër të ekspozimit ndaj lagështirës p.sh. gjatë fazes së ndërtimit dhe transportit
 • Vetfiletuese
 • Kokë e sheshtë
 • Përfshin në set 1 kokë-kryq

Fusha e përdorimit

Për bashkimin e elementeve të konstruksionit metalik të sistemeve të thata prej llamarine (trashësi der 0,7 mm ).

VARIANTET E PRODUKTIT

Përshkrimi Varianti Gjerësia Gjatësia Trashësia Pesha Coha Numri i artikullit EAN
Vidë për llamarinë LN LN 3,5 x 11 mm 00003512 4003982034434
Vidë për llamarinë LN LN 3,5 x 16 mm 00003513 4003982034441

 

Njihuni me produktet tona KNAUF

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: VIDË PËR LLAMARINË LN KNAUF


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIDË PËR LLAMARINË LN KNAUF”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VARËSE DIREKTE AKUSTIKE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PROFIL CW KNAUF

PROFIL CW KNAUF

Sold by Knauf
L514L690
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PROFIL UA KNAUF

PROFIL UA KNAUF

Sold by Knauf
L1,950L2,730
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TEL ME ÇENGEL KNAUF

TEL ME ÇENGEL KNAUF

Sold by Knauf
L8L52
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PAMBUK MINERAL QELQOR - EKOROLL

PAMBUK MINERAL QELQOR – EKOROLL

Sold by Knauf
L116L83,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAC MBUSHËS KNAUF - MP 75
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart