Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

LLAC I GATSHËM KNAUF

Add your review

L800

LLAC I GATSHËM KNAUF

LLAC I GATSHËM KNAUF Suva e projeksionit MP 75 L Një llaç i thatë i parapërzier lehtë dhe veçanërisht efikas në bazë gipsi suvaje të provuar me grumbuj të veçantë drite për sipërfaqet e brendshme të lëmuara.

Suva për krijimin e sipërfaqeve të lëmuara, të strukturuara lirisht ose të niveluara për muret dhe tavanet e brendshme. Si suva me një shtresë për të gjitha llojet e muraturave, betonit, si dhe nënshtresave të qëndrueshme të suvatueshme.

L800

Sold by
Knauf
@ Knauf
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

LLAC I GATSHËM KNAUF

LLAC I GATSHËM KNAUF Suva e projeksionit MP 75 L Një llaç i thatë i parapërzier lehtë dhe veçanërisht efikas në bazë gipsi suvaje të provuar me grumbuj të veçantë drite për sipërfaqet e brendshme të lëmuara.

Suva për krijimin e sipërfaqeve të lëmuara, të strukturuara lirisht ose të niveluara për muret dhe tavanet e brendshme. Si suva me një shtresë për të gjitha llojet e muraturave, betonit, si dhe nënshtresave të qëndrueshme të suvatueshme.

Përparësitë e veçanta:

  • Suva e lehtë për ndërtimin e gipsit për aplikime të brendshme
  • Bazuar në minerale
  • Të lehta dhe shumë efikase
  • Vendos një atmosferë të rehatshme dhe të shëndetshme të dhomës
  • Rregullon lagështinë dhe është i përhapur në difuzion
  • Mbrojtja nga zjarri efektive
  • Rezistent ndaj konsumimit dhe i papërshkueshëm nga thonjtë
  • Trashësia e veshjes deri në 50 mm
  • Lejon aplikimin e dorës ose makinës

Njihuni me produktet tona KNAUF

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: LLAC I GATSHËM KNAUF

Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “LLAC I GATSHËM KNAUF”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PROFIL UW KNAUF

PROFIL UW KNAUF

Sold by Knauf
L429L624
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LESH GURI KNAUF NATURBOARD FIT

LESH GURI KNAUF FIT PLUS

Sold by Knauf
L336L38,700
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDË DIAMANT XTN KNAUF
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOLL PËR LESH GURI KNAUF
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDË ME UPË - KNAUF
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KNAUF BIOFINISH – STUKO PATINIMI
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart