Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SHIRIT TRENN-FIX VETËNGJITËS

L1,500

SHIRIT TRENN-FIX VETËNGJITËS

SHIRIT TRENN-FIX VETËNGJITËS Shirita ndarës për nyjet lidhëse

Knauf Trenn-Fix është një shirit letre special me gjerësi 65 mm për ndarjen e përbërësit, i cili në mënyrë efektive shmang formimin tipik të çarjes së dhëmbëzuar në lidhjet e përbërësit.

Për shkak të rreth. Veshje me gjerësi 1 cm në njërën anë me ngjitës të ndjeshëm ndaj presionit dhe pikat ngjitëse të shpërndara në pjesën tjetër të shiritit, Trenn-Fix mund të zbatohet në mënyrë optimale, ngjitet mirë në të gjitha sipërfaqet e rregullta dhe mbetet dimensionale e qëndrueshme edhe në lagështi pa u bërë kaçurrela.

Karakteristikat

 • Gati per perdorim
 • Instalim i lehtë
 • Dimensionale e qëndrueshme
 • Aderimin e mirë

L1,500

Sold by
Knauf
@ Knauf
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SHIRIT TRENN-FIX VETËNGJITËS

SHIRIT TRENN-FIX VETËNGJITËS Shirita ndarës për nyjet lidhëse

Knauf Trenn-Fix është një shirit letre special me gjerësi 65 mm për ndarjen e përbërësit, i cili në mënyrë efektive shmang formimin tipik të çarjes së dhëmbëzuar në lidhjet e përbërësit.

Për shkak të rreth. Veshje me gjerësi 1 cm në njërën anë me ngjitës të ndjeshëm ndaj presionit dhe pikat ngjitëse të shpërndara në pjesën tjetër të shiritit, Trenn-Fix mund të zbatohet në mënyrë optimale, ngjitet mirë në të gjitha sipërfaqet e rregullta dhe mbetet dimensionale e qëndrueshme edhe në lagështi pa u bërë kaçurrela.

Karakteristikat

 • Gati per perdorim
 • Instalim i lehtë
 • Dimensionale e qëndrueshme
 • Aderimin e mirë

Fusha e përdorimit

fusha e zbatimit
Knauf Trenn-Fix është një letër e veçantë që në mënyrë efektive parandalon një lidhje të ngurtë midis dy përbërësve dhe kështu shmang çarjet tipike të dhëmbëzuara në lidhjet e

përbërësve.

Kur përbërësi lëviz, ai krijon një grisje të kontrolluar dhe të drejtë që nuk perceptohet se është vizuale përçarëse.

Spërkatja e nyjeve lidhëse me akrilik nuk është e nevojshme kur përdorni Knauf Trenn-Fix.

Përdoret Knauf Trenn-Fix:

 • Si një shirit ndarës kur lidhni sipërfaqet e thata të ndërtimit me përbërësit e ngurtë
 • Midis zonave të drywall për të arritur një ndarje rrëshqitëse
 • Si një ndarje e sipërfaqeve të suvatuara në vend të një “prerje mistri”

 

Njihuni me produktet tona KNAUF

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHIRIT TRENN-FIX VETËNGJITËS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
astar-grafiato-quartz-ground
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO ME SILIKON KNAUF
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO ME BAZË GIPSI UNIFLOTT

STUKO ME BAZË GIPSI UNIFLOTT

Sold by Knauf
L850L3,300
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PAMBUK MINERAL QELQOR - EKOROLL

PAMBUK MINERAL QELQOR – EKOROLL

Sold by Knauf
L116L83,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LESH GURI NATURBOARD TF KNAUF

LESH GURI NATURBOARD TF KNAUF

Sold by Knauf
L690L39,700
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDË PËR LLAMARINË LN KNAUF
SHIRIT TRENN-FIX VETËNGJITËS
SHIRIT TRENN-FIX VETËNGJITËS
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart