Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

TEL ME ÇENGEL KNAUF

L8L52

TEL ME ÇENGEL KNAUF

TEL ME ÇENGEL KNAUF Për fiksimin e shpejtë të konstruksionit të tavaneve të varura

Teli me çengel është një mënyrë ekonomike varje e tavaneve të varura për një peshë të varur deri në 0,25 kN. Në kombinim me varëset e përshtatshme ofrohet një montim i shpejtë dhe me fleksibilitet të lartë.

Karakteristikat

  • Mënyrë e shpejtë e varjes
  • Lartësia e varjes është i rregullueshëm në cdo nivel
  • Rregullim i thjeshtë pas montimit i lartësisë së varjes nëpërmjet lëvisjes së telit në varëse
SKU: N/A Tags: ,

L8L52

Sold by
Knauf
@ Knauf
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

TEL ME ÇENGEL KNAUF

TEL ME ÇENGEL KNAUF Për fiksimin e shpejtë të konstruksionit të tavaneve të varura

Teli me çengel është një mënyrë ekonomike varje e tavaneve të varura për një peshë të varur deri në 0,25 kN. Në kombinim me varëset e përshtatshme ofrohet një montim i shpejtë dhe me fleksibilitet të lartë.

Karakteristikat

  • Mënyrë e shpejtë e varjes
  • Lartësia e varjes është i rregullueshëm në cdo nivel
  • Rregullim i thjeshtë pas montimit i lartësisë së varjes nëpërmjet lëvisjes së telit në varëse

Fusha e përdorimit

Për fiksimin e kontruksioneve të tavaneve të varura prej profileve CD 60/27 me peshë deri 0,25 kN.

Përpunimi

1) Në rast se është e nevojshme kryhen shpime paraprake (psh. Beton) në distancën e duhur nga akset.

2) Fiksim i telit varës në soletën e tavanit kryhet me elementë të përshtatshëm fiksues.

3) Tek distancat e mëdha të varjes, dy tela bashkohen me zgjatuesin e telit.

4) Fiksimi i telit me varëset Anker (psh. me varësen e shpejtë –Anker).

5) Profilet CD 60/27 fiksohen në varëse dhe rregullohet lartësia e varjes sipas nevojës.

VARIANTET E PRODUKTIT

Përshkrimi Varianti Gjerësia Gjatësia Trashësia Pesha Coha Numri i artikullit EAN
Tel me çengel Për varëse të shpejtë 125 mm 0,25 kN 00003416 4003982030269
Tel me çengel Për varëse të shpejtë 250 mm 0,25 kN 00003417 4003982030276
Tel me çengel Për varëse të shpejtë 500 mm 0,25 kN 00003419 5901793350622
Tel me çengel Për varëse të shpejtë 750 mm 0,25 kN 00003420 4003982030306
Tel me çengel Për varëse të shpejtë 1000 mm 0,25 kN 00003421 4003982030313
Tel me çengel Për varëse të shpejtë 1250 mm 0,25 kN 00003422 4003982030320
Tel me çengel Për varëse të shpejtë 1500 mm 0,25 kN 00003424 4003982030337
Tel me çengel Gjatësi e veçantë ≤1250 mm ≤1250 mm 0,25 kN 00010352 4003982156181
Tel me çengel Gjatësi e veçantë > 1250 mm >1250 mm 0,25 kN 00086719 4003982196552

 

Njihuni me produktet tona KNAUF

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: TEL ME ÇENGEL KNAUF

Gjatësia cm

125 mm, 250 mm, 375 mm, 500 mm, 750 mm, 1000 mm, 1250 mm, 1500 mm

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “TEL ME ÇENGEL KNAUF”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO ME BAZË GIPSI - FLÄCHENSPACHTEL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDË PËR LLAMARINË LN KNAUF
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MEMBRANË HOMESEAL LDS 200 ALUPLUS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHIRIT GOME NGJITËS KNAUF

SHIRIT GOME NGJITËS KNAUF

Sold by Knauf
L620L2,000
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
AUTONIVELANT PËR DYSHEME KNAUF
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PLLAKË GIPSI E BARDHË KNAUF
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart