Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

GANXHË VARËSE E SHPEJTË ANKERFIX

Add your review

L25

GANXHË VARËSE E SHPEJTË ANKERFIX

GANXHË VARËSE E SHPEJTË ANKERFIX Për një fiksim të sigurtë të konstruksionit metalik të tavaneve të varura me telin me çengel

Varësja e shpejtë Ankerfix falë fiksuesit të saj mundëson një montim veçanërisht të thjeshtë të konstruksionit të tavaneve së bashku me telin me çengel. Varësja e shpejtë Ankerfix me levë rrotulluese thjeshtëson nivelimin e profileve dhe ndihmon kështu në kursimin e kohës.

Karakteristikat

 • Montim i thjeshtë
 • Brinjë të rrumbullakosura për një qëndrim optimal brenda profileve CD 60/27 Knauf
 • Rrin dhe qëndron shumë mirë me telin me çengel
 • Qëndron shumë mirë në profilin CD
 • Leva rrotulluese për të rregulluar lartësinë e varjes së profileve edhe pas montimit të konstruksionit (vetëm Varësja e shpejtë Ankerfix)

L25

Sold by
Knauf
@ Knauf
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

GANXHË VARËSE E SHPEJTË ANKERFIX

GANXHË VARËSE E SHPEJTË ANKERFIX Për një fiksim të sigurtë të konstruksionit metalik të tavaneve të varura me telin me çengel

Varësja e shpejtë Ankerfix falë fiksuesit të saj mundëson një montim veçanërisht të thjeshtë të konstruksionit të tavaneve së bashku me telin me çengel. Varësja e shpejtë Ankerfix me levë rrotulluese thjeshtëson nivelimin e profileve dhe ndihmon kështu në kursimin e kohës.

Karakteristikat

 • Montim i thjeshtë
 • Brinjë të rrumbullakosura për një qëndrim optimal brenda profileve CD 60/27 Knauf
 • Rrin dhe qëndron shumë mirë me telin me çengel
 • Qëndron shumë mirë në profilin CD
 • Leva rrotulluese për të rregulluar lartësinë e varjes së profileve edhe pas montimit të konstruksionit (vetëm Varësja e shpejtë Ankerfix)

Fusha e përdorimit

Për fiksimin e shpejtë dhe të sigurtë të konstruksionit metalik të tavaneve të varura të profileve CD 60/27.

Përpunimi

1) Teli me çengel fiksohet me fiksues të përshtatshëm në soletën e tavanit.

2) Shtypet fiksuesi i varëses Ankerfix dhe nëpërmjet vrimës lart dhe poshtë futet teli çengel.

3) Lihet e lirë deri në lartësinë e varjes së dëshiruar dhe me anë levës kryhet fiksimi i varëses në telin varës,

4) (vetëm tek vareset e shpejta  Ankerfix) Fiksimi i profileve CD dhe rregullimi I lartësisë së varjes së tyre kryhet thjeshtë nëpërmjet hapjes dhe mbylljes së rregulluesit.

5) Në rast nevoje varëset nivelohen pas montimit të konstruksionit.

Njihuni me produktet tona KNAUF

Media Sociale INSTAGRAM

 

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “GANXHË VARËSE E SHPEJTË ANKERFIX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
AUTONIVELANT KNAUF FE 50 LARGO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO ME BAZË GIPSI - FLÄCHENSPACHTEL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDË DIAMANT XTN KNAUF
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GANXHË PËR TRA DRURI KNAUF
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LESH GURI NATURBOARD TF KNAUF

LESH GURI NATURBOARD TF KNAUF

Sold by Knauf
L690L39,700
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PJESA E POSHTME E VARËSES-NONIUS
GANXHË VARËSE E SHPEJTË ANKERFIX
GANXHË VARËSE E SHPEJTË ANKERFIX
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart