Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PROFIL UA KNAUF

Add your review

L1,950L2,730

PROFIL UA KNAUF

PROFIL UA KNAUF Profil përforcues për mure dhe tavane në sisteme e thata.

Profil metalik i formuar ne te ftohte me nje prejre terthore ne forme C për tu përdorur në mure, tavane dhe sistemin Cubo.

Karakteristikat

Gjeresia e brinjes: 40 mm
Gjatesia e shines: 50/75/100/125/150 mm
Trashesia: 2mm

SKU: N/A Tags: ,

L1,950L2,730

Sold by
Knauf
@ Knauf
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PROFIL UA KNAUF

PROFIL UA KNAUF Profil përforcues për mure dhe tavane në sisteme e thata.

Profil metalik i formuar ne te ftohte me nje prejre terthore ne forme C për tu përdorur në mure, tavane dhe sistemin Cubo.

Karakteristikat

Gjeresia e brinjes: 40 mm
Gjatesia e shines: 50/75/100/125/150 mm
Trashesia: 2mm

Fusha e përdorimit

Perdoret si profil standart për montimin e mureve, si profil mbajtës ose si profil perimetral tek sistemet CUBO dhome-në-dhome, si profil kryesor në konstruksionin e tavaneve, si profil mbajtes i tavaneve te varur si dhe në montimin e dyerve të rënda.

 

Njihuni me produktet tona KNAUF

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: PROFIL UA KNAUF


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Gjatësia cm

UA 50/40/2 3000 mm, UA 75/40/2 3000 mm, UA 125/40/2 3000 mm

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PROFIL UA KNAUF”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VARËSE DIREKTE AKUSTIKE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO PËR PLLAKAT AQUAPANEL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOLLË PLLAKASH KNAUF K3
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PJESA E SIPËRME E VARËSES-NONIUS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PLLAKË AKUSTIKE CLEANEO KNAUF
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PAMBUK MINERAL QELQOR - EKOROLL

PAMBUK MINERAL QELQOR – EKOROLL

Sold by Knauf
L116L83,500
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart