Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

MEMBRANË TERMOIZOLUESE LDS 35

Add your review

L5,700

MEMBRANË TERMOIZOLUESE LDS 35

MEMBRANË TERMOIZOLUESE LDS 35 Homeseal LDS 35 është barrierë shumështresore e armuar e avullit nga poliolefini. Ajo është transparente dhe parandalon depërtimin e lagështirës dhe avullit në termoizolimin, pavarësisht nëse përdoret në konstruksionet e çatisë së pjerrët apo të rrafshët, të mureve vertikale apo të tavaneve.

APLIKIMI

  • kosi-krov.jpeg

L5,700

Sold by
Knauf
@ Knauf
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

MEMBRANË TERMOIZOLUESE LDS 35

MEMBRANË TERMOIZOLUESE LDS 35 Homeseal LDS 35 është barrierë shumështresore e armuar e avullit nga poliolefini. Ajo është transparente dhe parandalon depërtimin e lagështirës dhe avullit në termoizolimin, pavarësisht nëse përdoret në konstruksionet e çatisë së pjerrët apo të rrafshët, të mureve vertikale apo të tavaneve.

APLIKIMI

  • kosi-krov.jpeg

Homeseal LDS 35 përdoret në kombinim me petërat e papërshkueshme nga uji të përshkueshme nga avujt. Kombinimi i një shtrese perfekte të papërshkueshme nga avulli nën izolimin termik dhe membranën e përshkueshme nga avulli nga jashtë parandalon shfaqjen e lagështisë brenda izolimit termik dhe parandalon kondensimin, në mënyrë që të sigurojë funksionalitetin e materialit izolues termik.

Ndezshmëria shumë e ulët e Homeseal LDS 35 e bën këtë produkt shumë të dëshirueshëm për t’u përdorur në strukturat e ndërtesave me kërkesa të larta të zjarrdurimit.

TË DHËNAT LOGJISTIKE

SPECIFIKIMET
Gjatësia
Gjerësia
m2/copë
Paketa në paletë
50 1,5 75

Njihuni me produktet tona KNAUF

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MEMBRANË TERMOIZOLUESE LDS 35”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
PLLAKË NDËRTIMORE KUNDER LAGESHTIRES
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PLLAKË GIPSI SONICBOARD KNAUF
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO KNAUF RP 240

GRAFIATO KNAUF RP 240

Sold by Knauf
L1,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PLLAKË ÇIMENTATO AQUAPANEL SKYLITE
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
KOLLË PLLAKASH KNAUF K4
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGJITËS POLISTEROLI THERMOKLEBER
MEMBRANË TERMOIZOLUESE LDS 35
MEMBRANË TERMOIZOLUESE LDS 35
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart