Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

VIDA GIPSI TN VETË-SHPUESE

Add your review

L780L1,690

VIDA GIPSI TN VETË-SHPUESE

VIDA GIPSI TN VETË-SHPUESE Vida vetë-shpuese të fosfatit të zi me koka phillips, të fiksuara, për fiksimin e pllakave të gipsit në kornizat metalike. Lidhësit janë për përdorim në trashësinë e çelikut deri në 0.6 mm. Produktet janë testuar dhe janë në përputhje me ASTM C1002 – 07.

L780L1,690

Sold by
Knauf
@ Knauf
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

VIDA GIPSI TN VETË-SHPUESE

VIDA GIPSI TN VETË-SHPUESE Vida vetë-shpuese të fosfatit të zi me koka phillips, të fiksuara, për fiksimin e pllakave të gipsit në kornizat metalike. Lidhësit janë për përdorim në trashësinë e çelikut deri në 0.6 mm. Produktet janë testuar dhe janë në përputhje me ASTM C1002 – 07.

 

Njihuni me produktet tona KNAUF

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: VIDA GIPSI TN VETË-SHPUESE


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Karakteristika të Përgjitshme
Gjatësia cm

TN 3.5 x 25 mm, TN 3.5 x 35 mm, TN 3.5 x 45 mm, TN 3.5 x 55 mm

Specification
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIDA GIPSI TN VETË-SHPUESE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
BAXHO KNAUF - DRITARE KONTROLLI

BAXHO KNAUF – DRITARE KONTROLLI

Sold by Knauf
L1,750L3,900
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOLL PËR RRJET KLEBESPACHTEL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOLLË PLLAKASH KNAUF K3
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PROFIL UW KNAUF

PROFIL UW KNAUF

Sold by Knauf
L429L624
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GANXHË PËR TRA DRURI KNAUF
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO ME SILIKON KNAUF
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart