Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PJESA E POSHTME E VARËSES-NONIUS

Add your review

L76

PJESA E POSHTME E VARËSES-NONIUS

PJESA E POSHTME E VARËSES-NONIUS Pjesa e poshtme e varëses e bërë nga çeliku i fletës është pjesë e sistemit të vernierit. Me ndihmën e tij, nënshtrimet e bëra nga profilet CD mund të pezullohen në lartësi të ndryshueshme.

Karakteristikat

  • Mbërthimi i sigurt i nënshartesës
  • Mund të arrihen lartësi të mëdha pezullimi
  • I përshtatshëm për kërkesat e mbrojtjes nga zjarri

L76

Sold by
Knauf
@ Knauf
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PJESA E POSHTME E VARËSES-NONIUS

PJESA E POSHTME E VARËSES-NONIUS Pjesa e poshtme e varëses e bërë nga çeliku i fletës është pjesë e sistemit të vernierit. Me ndihmën e tij, nënshtrimet e bëra nga profilet CD mund të pezullohen në lartësi të ndryshueshme.

Karakteristikat

  • Mbërthimi i sigurt i nënshartesës
  • Mund të arrihen lartësi të mëdha pezullimi
  • I përshtatshëm për kërkesat e mbrojtjes nga zjarri

Fusha e përdorimit

fusha e zbatimit
Për fiksimin e nënshartesës së tavaneve të varura në sistemin Nonius.

Lidhja e pjesës së sipërme dhe të poshtme me anë të një kunji të ndarë Nonius (1 secili) ose një klipi Nonius (2 secili) krijon një lidhje veçanërisht të sigurt dhe të qëndrueshme.

Me pezullimin Nonius, profilet themelore mund të pezullohen në mënyrë shumë të sigurt nga tavanet e varura
Me aftësinë e tij të lartë mbajtëse dhe aftësinë për të vidhosur varësen dhe profilin së bashku, pezullimi Nonius nga Knauf është zgjedhja e duhur, veçanërisht kur bëhet fjalë për kërkesat e mbrojtjes nga zjarri

Përpunimi

ekzekutimi
1) Lidhni pjesën e poshtme të varëse rrobash në pjesën e sipërme të varëse rrobash duke përdorur një kunj ose pirg të ndarë.

2) Nëse është e nevojshme, vendosni një lidhës vernier në mes dhe gjithashtu sigurojeni atë me një kunj ose pirg të ndarë.

3) Vendosni pjesën e poshtme të varëse rrobash në profilin CD 60/27.

 

Njihuni me produktet tona KNAUF

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PJESA E POSHTME E VARËSES-NONIUS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJAK PLLAKASH KNAUF AQUAPROTECT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PAMBUK MINERAL QELQOR - EKOROLL

PAMBUK MINERAL QELQOR – EKOROLL

Sold by Knauf
L116L83,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
BAXHO KNAUF - DRITARE KONTROLLI

BAXHO KNAUF – DRITARE KONTROLLI

Sold by Knauf
L1,750L3,900
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LESH GURI NATURBOARD ME ALUMIN

LESH GURI NATURBOARD ME ALUMIN

Sold by Knauf
L540L38,900
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDA GIPSI TN VETË-SHPUESE

VIDA GIPSI TN VETË-SHPUESE

Sold by Knauf
L780L1,690
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHIRIT TRENN-FIX VETËNGJITËS
PJESA E POSHTME E VARËSES-NONIUS
PJESA E POSHTME E VARËSES-NONIUS
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart