Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

VIDË ME UPË – KNAUF

Add your review

L450

VIDË ME UPË – KNAUF

VIDË ME UPË – KNAUF Vidë me upë plastike për fiksimin e elementeve perimetrale të sistemeve të thata

Vida me upë është një upë prej plastike të cilësisë së lartë me një vidë cilësore të zinkuar.  Peshëmbajtje 0,5 kN.

Karakteristikat

 • Upë cilësore
 • E paramontuar sëbashku me vidë
 • Montim i thjeshtë dhe i shpejtë
 • Vidë me majë të mprehtë. Lirohet dhe rregullohet me kaçavidë
 • E sigurtë edhe nëse rrotullohet gabim apo rrotullohet më shumë

L450


Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/Order_On_Whatsapp_For_Dokan/Order_On_Whatsapp_For_Dokan.php on line 108
Sold by
Knauf
@ Knauf
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

VIDË ME UPË – KNAUF

VIDË ME UPË – KNAUF Vidë me upë plastike për fiksimin e elementeve perimetrale të sistemeve të thata

Vida me upë është një upë prej plastike të cilësisë së lartë me një vidë cilësore të zinkuar.  Peshëmbajtje 0,5 kN.

Karakteristikat

 • Upë cilësore
 • E paramontuar sëbashku me vidë
 • Montim i thjeshtë dhe i shpejtë
 • Vidë me majë të mprehtë. Lirohet dhe rregullohet me kaçavidë
 • E sigurtë edhe nëse rrotullohet gabim apo rrotullohet më shumë

Fusha e përdorimit

Për fiksimin e sigurtë dhe të qëndrueshëm të profileve perimetrale në sistemet e murave dhe tavaneve:

 • K6/35: Profile metalike mbi sipërfaqe të pa suvatuara Beton/mur tulle
 • K6/50: Profile metalike mbi sipërfaqe të suvatuara beton/mure tulle
 • L8/80: Ristela druri ne trashësi deri 60 mm mbi sipërfaqe te pa suvatuar, Beton/mur tulle
Përpunimi

1) Bëhen shpime praprake me punto me diametër 6 mm, thellësi 40 mm. Të kihet kujdes të mos dëmtohen përforcuesit e betonit!

2) Pastrohet vrima e hapur nga pluhuri.

3) Vendoset upa në vrimë.

4) Vendoset edhe vida dhe goditet me çekiç ose në rast se është e nevojshme, rregullohet me kaçavidë.

VARIANTET E PRODUKTIT

Përshkrimi Varianti Gjerësia Gjatësia Trashësia Pesha Coha Numri i artikullit EAN
Vidë me upë K 6/35 00003537 4003982035318
Vidë me upë K 6/50 00057012 4003982159113
Vidë me upë L 8/80 00003539 4003982035332

 

Njihuni me produktet tona KNAUF

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: VIDË ME UPË – KNAUF


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Karakteristika të Përgjitshme
Gjatësia cm

K 6/35

Specification
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIDË ME UPË – KNAUF”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PJESA E POSHTME E VARËSES-NONIUS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
astar-grafiato-quartz-ground
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LESH GURI NATURBOARD VENTACUSTO

LESH GURI NATURBOARD VENTACUSTO

Sold by Knauf
L480L27,600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO KNAUF RP 240

GRAFIATO KNAUF RP 240

Sold by Knauf
L1,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
AUTONIVELANT KNAUF FE 50 LARGO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KNAUF VARËSE DIREKTE
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart