Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

VIDË DIAMANT XTN KNAUF

L3,000

VIDË DIAMANT XTN KNAUF

VIDË DIAMANT XTN KNAUF Vidë vetfiletuese me majë të mprehtë për pllaka të forta

Vidë vetfiletuese me gjeometri speciale për vidhosje në pllakat e forta, me majë të mprehtë, kundër korrozionit nëpërmjet proçesit të fosfatizimit.

Karakteristikat

 • Gjeometri speciale për vidhosje të lehtë dhe të shpejtë në pllakat e forta
 • Kundër korrozionit nëpërmjet proçesit të fosfatizimit për një kohë të shkurtër të ekspozimit ndaj lagështirës p.sh. gjatë fazës së ndërtimit dhe transportit
 • Vetfiletuese
 • Kokë trumpetë
 • Majë e mprehtë

L3,000

Sold by
Knauf
@ Knauf
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

VIDË DIAMANT XTN KNAUF

VIDË DIAMANT XTN KNAUF Vidë vetfiletuese me majë të mprehtë për pllaka të forta

Vidë vetfiletuese me gjeometri speciale për vidhosje në pllakat e forta, me majë të mprehtë, kundër korrozionit nëpërmjet proçesit të fosfatizimit.

Karakteristikat

 • Gjeometri speciale për vidhosje të lehtë dhe të shpejtë në pllakat e forta
 • Kundër korrozionit nëpërmjet proçesit të fosfatizimit për një kohë të shkurtër të ekspozimit ndaj lagështirës p.sh. gjatë fazës së ndërtimit dhe transportit
 • Vetfiletuese
 • Kokë trumpetë
 • Majë e mprehtë

Fusha e përdorimit

Fiksimi i pllakave të forta si Diamant, Silentboard ose Safeboard në konstruksion metalik prej llamarine (trashësi deri 0,7 mm) ose prej druri (përveç XTN 3,9 x 23 mm).

VARIANTET E PRODUKTIT

Përshkrimi Varianti Gjerësia Gjatësia Trashësia Pesha Coha Numri i artikullit EAN
Vidë Diamant XTN XTN 3,9 x 23 mm 00216603 4003982226013
Vidë Diamant XTN XTN 3,9 x 33 mm 00216605 4003982226020
Vidë Diamant XTN XTN 3,9 x 38 mm 00216606 4003982226037
Vidë Diamant XTN XTN 3,9 x 55 mm 00216607 4003982226044

 

Njihuni me produktet tona KNAUF

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: VIDË DIAMANT XTN KNAUF

Karakteristika të Përgjitshme
Gjatësia cm

XTN 3,9 x 23 mm

Specification
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIDË DIAMANT XTN KNAUF”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
lesh-guri-naturboard-venti

LESH GURI NATURBOARD VENTI

Sold by Knauf
L360L21,400
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGJITËS POLISTEROLI THERMOKLEBER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO PËR PLLAKAT AQUAPANEL
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
AUTONIVELANT PËR DYSHEME KNAUF
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
PLLAKË NDËRTIMORE KUNDER LAGESHTIRES
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LESH GURI NATURBOARD ME ALUMIN

LESH GURI NATURBOARD ME ALUMIN

Sold by Knauf
L540L38,900
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart