Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

STUKO ME BAZË GIPSI UNIFLOTT

Add your review

L850L3,300

UNIFLOTT

Masë stukuese me bazë gipsi për stukimin me dorë të sistemeve të thata.

Knauf Uniflott është një material stukues në formë pluhuri, i ndërtuar mbi një bazë gipsi special dhe aditivë plastikë të kombinuara për qëllimet e saj të aplikimit

SKU: N/A Tags: ,

L850L3,300

Sold by
Knauf
@ Knauf
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

STUKO ME BAZË GIPSI UNIFLOTT

STUKO ME BAZË GIPSI UNIFLOTT Knauf Uniflott është stuko në formë pluhuri, i ndërtuar mbi një bazë gipsi special dhe aditivë plastikë të kombinuara për qëllimet e saj të aplikimit. Masë stukuese me bazë gipsi për stukimin me dorë të sistemeve të thata.

Karakteristikat

 • Tkurrje e vogël kur thahet
 • Shumë rezistente ndaj plasaritjeve
 • Veçanërisht shumë e lehtë për aplikuar për shkak të konsistencës kremoze dhe të butë.
 • Fortësohet shpejt
 • Thahet shpejt
 • Zmerilohet lehtë me rrjetën zmeriluese Knauf Abranet®
 • Veglat e punës pas përdorimit lahen thjeshtë

Fusha e përdorimit

 • Knauf Uniflott përdoret për stukimin me dorë të:
  Fugave të pllakave të gipsit ose pllakave termike me polisterol me seksion brinje KRK (kënde gjysëm të rrumbullakët) ose HRAK (këndë gjysëm të rrumbullakët, gjysëm të drejta) pa shirit fugëmbulues për këndet e mbuluara me karton.
 • Fugave të pllakave të përforuara me seksion të brinjës SK (kënd i prerë) ose FF, psh. Cleaneo Akustik Platten
 • Fugave të elementëve për dyshme Knauf Brio ose elementeve të bashkuara- Brio
 • Fugave të elementeve të dyshemesë Knauf TUB

VARIANTET E PRODUKTIT

Përshkrimi Varianti Gjerësia Gjatësia Trashësia Pesha Coha Numri i artikullit EAN
Uniflott 25 kg 00003114 4003982019905
Uniflott 5 kg 00003115 4006379019342

Njihuni me produktet tona KNAUF

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: STUKO ME BAZË GIPSI UNIFLOTT

Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “STUKO ME BAZË GIPSI UNIFLOTT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
KOLLË PLLAKASH KNAUF K4
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO PATINIMI BIOFINISH PRO KNAUF
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
PLLAKË ZJARRDURUESE KNAUF
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJAK PLLAKASH KNAUF AQUAPROTECT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDA MAXI AQUAPANEL

VIDA MAXI AQUAPANEL

Sold by Knauf
L1,600L4,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO ME SILIKON KNAUF
STUKO ME BAZË GIPSI UNIFLOTT

L850L3,300

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart