Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SUVA GIPSI ROTBAND KNAUF

Add your review

L260L1,000

SUVA GIPSI ROTBAND KNAUF

SUVA GIPSI ROTBAND KNAUF Suva gipsi lidhëse rotband për zbutjen e sipërfaqes
Një suva gipsi me aditivë të veçantë të lehtë. Për shkak të aditivëve të lidhjes, është veçanërisht i përshtatshëm për tavanet dhe muret e betonit, si dhe përbërësit e betonit të hedhur paraprakisht dhe të gjitha nënshtresat e zakonshme të suvatimit.

SKU: N/A Tags: ,

L260L1,000

Sold by
Knauf
@ Knauf
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SUVA GIPSI ROTBAND KNAUF

SUVA GIPSI ROTBAND KNAUF Suva gipsi lidhëse rotband për zbutjen e sipërfaqes
Një suva gipsi me aditivë të veçantë të lehtë. Për shkak të aditivëve të lidhjes, është veçanërisht i përshtatshëm për tavanet dhe muret e betonit, si dhe përbërësit e betonit të hedhur paraprakisht dhe të gjitha nënshtresat e zakonshme të suvatimit.

Përparësitë e veçanta:

  • Suva e lehtë gipsi për aplikime të brendshme
  • Sipërfaqja mund të strukturohet ose zbutet
  • I përshtatshëm për zona të vogla dhe punë modernizimi
  • Për mure dhe tavane
  • Për aplikim manual
  • Koha e përpunimit afërsisht. 1.5 orë

 

Njihuni me produktet tona KNAUF

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: SUVA GIPSI ROTBAND KNAUF


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SUVA GIPSI ROTBAND KNAUF”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
PLLAKË NDËRTIMORE KUNDER LAGESHTIRES
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAC MBUSHËS KNAUF - MP 75
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PLLAKË ÇIMENTATO AQUAPANEL SKYLITE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO KNAUF RP 240

GRAFIATO KNAUF RP 240

Sold by Knauf
L1,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MEMBRANË HOMESEAL LDS 0 04 FIXPLUS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO ME SILIKON KNAUF
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart