Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BASHKUES GJATËSOR PËR PROFIL CD

L42

BASHKUES GJATËSOR PËR PROFIL CD

BASHKUES GJATËSOR PËR PROFIL CD Bashkuesi gjatësor për CD është një bashkues prej llamarine e cila përshtatet për profilin e tavanit Knauf CD 60/27 . Falë detajeve inteligjente,  bashkuesi futet lehtësisht në profilin CD dhe rregullohet lehtësisht – dhe kjo e bën këtë aksesor shumë të kërkuar nga përpunuesi në krahasim nga bashkuesit e tjerë gjatësor.

Karakteristikat

 • Brinjë sepciale për rrëshqitjen e thjeshtë të bashkuesit në profil
 • Kënde të rrumbullakosura për tu përshtatur sa më mirë në profil
 • Krahë fleksibël për të rrëshqitur sa më mirë në profil
 • Bazament eksta e sheshtë për lidhjet kryq
 • Nuk pengon lidhësen kryq

L42

Sold by
Knauf
@ Knauf
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BASHKUES GJATËSOR PËR PROFIL CD

BASHKUES GJATËSOR PËR PROFIL CD Bashkuesi gjatësor për CD është një bashkues prej llamarine e cila përshtatet për profilin e tavanit Knauf CD 60/27 . Falë detajeve inteligjente,  bashkuesi futet lehtësisht në profilin CD dhe rregullohet lehtësisht – dhe kjo e bën këtë aksesor shumë të kërkuar nga përpunuesi në krahasim nga bashkuesit e tjerë gjatësor.

Karakteristikat

 • Brinjë sepciale për rrëshqitjen e thjeshtë të bashkuesit në profil
 • Kënde të rrumbullakosura për tu përshtatur sa më mirë në profil
 • Krahë fleksibël për të rrëshqitur sa më mirë në profil
 • Bazament eksta e sheshtë për lidhjet kryq
 • Nuk pengon lidhësen kryq

Fusha e përdorimit

Bashkuesi gjatësor për CD 60/27 me shtresë kundër korrozionit bashkon profilet CD 60/27 me njëra tjetrën dhe shërben për stabilitetin e konstruksionit metalik të tavaneve të varura.

Përpunimi

1) Bashkim i thjeshtë gjatësor: Bashkuesi gjatësor për CD rrëshqitet në profilin e parë CD deri sa të ndalet (me pak nuk lejohet). Më pas futet profili i dytë CD deri aty ku ndalet.

2) Zgjatimi i profileve: Shtypet mbajtësi i distancës në pjesën e poshtme të bashkuesit dhe bashkuesi rrëshqitet brenda në profilin CD. Copa e profilit që do ti shtohet profilit të parë mbahet përballë, me një gisht preket fundi i profilit dhe bashkuesi gjatësor për CD fillon të rrëshqasë përmes krahëve speciale fleksibël në pjesën e profilit që kërkohet të zgjatet.

VARIANTET E PRODUKTIT

Përshkrimi Varianti Gjerësia Gjatësia Trashësia Pesha Coha Numri i artikullit EAN
Bashkues gjetësorë për CD 60/27 80 mm 00448291 4003982307897

 

Njihuni me produktet tona KNAUF

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BASHKUES GJATËSOR PËR PROFIL CD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PJESA E POSHTME E VARËSES-NONIUS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SUVA GIPSI ROTBAND KNAUF
SUVA GIPSI ROTBAND KNAUF

SUVA GIPSI ROTBAND KNAUF

Sold by Knauf
L260L1,000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOLL PËR LESH GURI KNAUF
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
UD PROFIL KNAUF

UD PROFIL KNAUF

Sold by Knauf
L288
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHIRIT TRENN-FIX VETËNGJITËS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOLLË PLLAKASH KNAUF K2
BASHKUES GJATËSOR PËR PROFIL CD
BASHKUES GJATËSOR PËR PROFIL CD
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart