Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PAMBUK MINERAL QELQOR – EKOROLL

Add your review

L116L83,500

EKOROLL

Pambuk mineral qelqor me ECOSE® Technology, i cili dorëzohet në rolne. Aplikimi i rekomanduar: tavanet, tavanet e lëshuara, muret e brendshme, muret e jashtme (si mbushje), kulmet e pjerrëta.

SKU: N/A Tags: ,

L116L83,500


Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/Order_On_Whatsapp_For_Dokan/Order_On_Whatsapp_For_Dokan.php on line 108
Sold by
Knauf
@ Knauf
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PAMBUK MINERAL QELQOR – EKOROLL

PAMBUK MINERAL QELQOR – EKOROLL Pambuk mineral qelqor me ECOSE® Technology, i cili dorëzohet në rolne. Aplikimi i rekomanduar: tavanet, tavanet e lëshuara, muret e brendshme, muret e jashtme (si mbushje), kulmet e pjerrëta.

PËRFITIMET

  • karakteristikat e shkëlqyera termoizoluese
  • rezistenca e lartë ndaj zjarrit
  • stabiliteti dimensional, e mbush hapësirën e dhënë në mënyrë ideale
  • manipulimi i thjeshtë dhe i lehtë
  • pa formaldehid të shtuar
  • e përshtatshme për manipulim
  • pa aromë
  • prehet lehtë

Aplikimi

Ekoroll me ECOSE® Technology është i dedikuar për përdorim shumëdestinues, në ato vende ku pambuku nuk do të jetë nën ngarkesën mekanike-tavanet që
nuk shfrytëzohen, tavanet e lëshuara, mbushjet e konstruksioneve të brendshme. Mund të përdoret edhe në kulmet e pjerrëta.

Paketimi dhe magazinimi

Produkti dorëzohet në rolne të paketuara në foli PE. Në paketimin mbrojtës gjenden logotipi i prodhuesit dhe etiketa në të cilën janë shënuar specifikimi i
produktit dhe fusha e rekomanduar e aplikimit.

KARAKTERISTIKAT TEKNIKE

PERFORMANCAT

Symbol Unit Value
Përçueshmëria termike λ (W/mK) 0,044

TË DHËNAT LOGJISTIKE

SPECIFIKIMET

Trashësia
Vlera R
Gjatësia
Gjerësia
Copa në paketë
m2/paketë
m2/copë
Kodi SAP
Shenja EAN për paketë
Shenja EAN për paletë
m2/paletë
Paketa në paletë
50 1,1 7500 600 4 18 4,5 505379 5012061932348 5012061932331 720 40
100 2,5 9500 1200 1 11,4 11,4 430939 5413031003769 5413031003752 273,6 24
200 5 5400 1200 1 6,48 6,48 430945 5413031003783 5413031003776 155,52 24

Njihuni me produktet tona KNAUF

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: PAMBUK MINERAL QELQOR – EKOROLL


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

, , , ,

Njësia

50 mm, 100 mm

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PAMBUK MINERAL QELQOR – EKOROLL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAC I GATSHËM KNAUF
LLAC I GATSHËM KNAUF
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDA GIPSI TN VETË-SHPUESE

VIDA GIPSI TN VETË-SHPUESE

Sold by Knauf
L780L1,690
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PLLAKË ÇIMENTATO AQUAPANEL INDOOR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PROFIL UA KNAUF

PROFIL UA KNAUF

Sold by Knauf
L1,950L2,730
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KNAUF VARËSE DIREKTE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PLLAKË ÇIMENTATO AQUAPANEL OUTDOOR
PAMBUK MINERAL QELQOR – EKOROLL
PAMBUK MINERAL QELQOR – EKOROLL

L116L83,500

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart