Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

TRAPAN BANGO 350 W

L15,500

Tensioni nominal: 230 V ~ 50 Hz
Fuqia hyrëse: 350 W
Shpejtësi ngarkese: 5 hap, 580~2650/min
Madhësia e çakut: Φ13 mm
Udhëtim me gisht: 50 mm
Këndi i punimit të tavolinës së punës:-45°~+45°
Njësia: Bar / PSI
Gjatësia e kabllit: 2 m
Klasa e izolimit: I
Dimensionet (LxWxH): 40x18x57cm
Pesha: 14.5 kg

L15,500

Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

TRAPAN BANGO 350 W

TRAPAN BANGO 350 W

Trapani i fuqishem i WORCRAFT është projektuar për shpime të sakta në metal, lëndë druri dhe plastikë. Plotësoni një shumëllojshmëri të gjerë aplikimesh shpimi me tryezën e rregullueshme të shpimit dhe bllokimin e thellësisë.
Makina e rripit me 5 shpejtësi ju lejon të zgjidhni shpejtësinë optimale që i përshtatet pjesës së punës dhe madhësisë së shpimit.
Një rrotë ushqyese ergonomike me 3 doreza i mundëson përdoruesit të kryejë me saktësi punën e përsëritur.
Kolona e çelikut, tavolina prej gize dhe bazamenti ofrojnë ngurtësi dhe saktësi maksimale gjatë funksionimit.
Tensioni nominal: 230 V ~ 50 Hz
Fuqia hyrëse: 350 W
Shpejtësi ngarkese: 5 hap, 580~2650/min
Madhësia e çakut: Φ13 mm
Udhëtim me gisht: 50 mm
Këndi i punimit të tavolinës së punës:-45°~+45°
Njësia: Bar / PSI
Gjatësia e kabllit: 2 m
Klasa e izolimit: I
Dimensionet (LxWxH): 40x18x57cm
Pesha: 14.5 kg
 

 

Njihuni me produktet tona INGCO.AL

Media Sociale INSTAGRAM

 

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “TRAPAN BANGO 350 W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KEPUCE PUNE ME QAFE

KEPUCE PUNE ME QAFE

Sold by INGCO.AL
L3,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGROHESE QERAMIKE METALIKE
NGROHESE QERAMIKE METALIKE
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
SET LULE FREZE
SET LULE FREZE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FRYRES & THITHES AJRI
FRYRES & THITHES AJRI
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
SHARRE BANGO
SHARRE BANGO

SHARRE BANGO

Sold by INGCO.AL
L25,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET KRIKETI 1/4" - 45 COPE
KOMPLET KRIKETI 1/4" - 45 COPE
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart