Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

KOMPLET KRIKETI 1/4″ – 45 COPE

L3,500

Nje valixhe e mbushur plot me supriza
Kompleti i celësave me 45 cop i cili  i  duhet gjithsecilit tek bagazhi i makinës

L3,500


Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/Order_On_Whatsapp_For_Dokan/Order_On_Whatsapp_For_Dokan.php on line 108
Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

KOMPLET KRIKETI 1/4″ – 45 COPE

KOMPLET KRIKETI 1/4″ – 45 COPE

Nje valixhe e mbushur plot me supriza
Kompleti i celësave me 45 cop i cili  i  duhet gjithsecilit tek bagazhi i makinës

Nuk do të gjeni ndonjëherë gamë më të kompletuar të kriketëve dhe aksesorëve përkatës! Krahas shumëllojshmërisë, ju do të gjeni në Industriale.al markat më cilësore për t’ju siguruar cilësi, jetëgjatësi dhe qëndrueshmëri.

Ju duhet kokë kriketi, dorezë, zgjatues, përshtatës, apo kriket bashkë me aksesorët?

Cilado qoftë kërkesa apo nevoja juaj, këtu do të gjeni gjithçka!

E ndertuar nga materiale te cilesise me te larte. Me mbrojtje maksimale ndaj kushteve atmosferike dhe abuzimit ne pune.

Me doreze te bute prej gome dhe suport maksimal ne montimin dhe cmontimin e vidave te paisjeve te ndryshme.

Ideale per realizimin e projekteve DIY dhe perdorime profesionale ne fusha te ndryshme te industrise.

Paketimi ergonomik, ben te lehte organizinim e komponenteve. Lehtesisht e transportueshme

Komplet Kriketi  45 copë 1/4″.
1 copë 1/4″ Pikëllim me rrota, 45T
13 copë 1/4″ Prizë Dr: 4-4.5-5-5.5-6-7-8-9-10-11-12-13-14 mm
1pcs 1/4″ Dr
2pc 1/4″ Dr Extension Bar: 50mm & 100mm
1pc 1/4″*150mm dorezë Spiner
20 copë Copë kaçavide:PH1-PH2-PH3-PZ1-PZ2-PZ3-SL4-SL5-SL6-H1.5-H2-H3-H4-H5-H6-T10-T15-T20-T25-T30
Mbajtëse e bitave të kaçavidës 1 copë
1 copë 1/4″*150 mm Shirit zgjatues fleksibël
1pc 1/4″*114mm T shirit rrëshqitës
4 copë çelës çelësi gjashtëkëndor: 1,5-2,0-2,5-3,0 mm
Materiali: CR-V (50BV30), i trajtuar me nxehtësi
Paketuar nga BMC

 

Njihuni me produktet tona INGCO.AL

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “KOMPLET KRIKETI 1/4″ – 45 COPE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE MURI 1050 W
ZMERILUESE MURI 1050 W
- 32%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FSHESE ME KORENT SILENCIOZ
FSHESE ME KORENT SILENCIOZ

FSHESE ME KORENT SILENCIOZ

Sold by INGCO.AL
Çmimi origjinal qe: L14,500.Çmimi i tanishëm është: L9,900.
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Mates Largesie Me Meter Rrote Digital
MATES LARGESIE ME METER RROTE DIGITAL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FSHESE ME KORENT SOBE
FSHESE ME KORENT SOBE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MINI SHARRE ME BATERI
MINI SHARRE ME BATERI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MULTIMETER DIXHITAL
MULTIMETER DIXHITAL

MULTIMETER DIXHITAL

Sold by INGCO.AL
L3,500
KOMPLET KRIKETI 1/4″ – 45 COPE
KOMPLET KRIKETI 1/4″ – 45 COPE
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart