Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

MUSHAMA SHIU E VERDHË

Add your review

L1,400

✓ 100% PVC i ri
✓ Trashësia: 0.32 mm
✓ Paketimi: qese PVC
✓ Me ngjitës ngjyre

✓ 45096 M 16
✓ 45097 L 16
✓ 45098 XL 16
✓ 45099 XXL 16
✓ 45100 XXXL 16

L1,400

Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

MUSHAMA SHIU E VERDHË

MUSHAMA SHIU E VERDHË

Mushama shiu Tolsen, material kundra ujit e lehte per tu mbajtur dhe per tu marre me vete.

E pajisur me kapuc dhe kapese e cili nuk lejon depertimin e ujit.

Ngjyra e verdhe

✓ 100% PVC i ri
✓ Trashësia: 0.32 mm
✓ Paketimi: qese PVC
✓ Me ngjitës ngjyre

✓ 45096 M 16
✓ 45097 L 16
✓ 45098 XL 16
✓ 45099 XXL 16
✓ 45100 XXXL 16

 

Njihuni me produktet tona INGCO.AL

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MUSHAMA SHIU E VERDHË”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
AJERNGROHESE 2000 W
AJERNGROHESE 2000 W

AJERNGROHESE 2000 W

Sold by INGCO.AL
L2,990
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGROHESE QERAMIKE METALIKE
NGROHESE QERAMIKE METALIKE
- 11%
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
SHARRË HORIZONTALE ME BATERI 20V
SHARRË HORIZONTALE ME BATERI 20V

SHARRË HORIZONTALE ME BATERI 20V

Sold by INGCO.AL
Çmimi origjinal qe: L8,900.Çmimi i tanishëm është: L7,900.
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
FSHESE ME KORENT MP-WC05
FSHESE ME KORENT MP-WC05
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
ZMERILUESE RRETHORE ME AJER
ZMERILUESE RRETHORE ME AJER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KRIK KROKODIL 3 TON HFJ302
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart