Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SALDATRIÇE INVERTER ING-MMA1805

L15,500

 • Teknologjia IGBT Inverter
 • Tensioni i hyrjes (V): 1~220-240
 • Frekuenca (HZ): 50/60
 • Rryma e daljes (A): 10-160
 • Cikli i punës (%): 160A@40%
 • Tensioni pa ngarkesë (V): 85
 • Rryma maksimale e daljes (A): 160
 • Diametri i elektrodës (mm): 1.6-4.0
 • Me 1 copë mbajtëse elektrode me kabllo
 • Me 1pc kapëse toke me kabllo
 • Me 1 copë furçë teli dhe 1 copë përkrenare
SKU: ING-MMA1805 Tags: , ,

L15,500

Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

SALDATRIÇE INVERTER ING-MMA1805

SALDATRIÇE INVERTER ING-MMA1805

 • Teknologjia IGBT Inverter
 • Tensioni i hyrjes (V): 1~220-240
 • Frekuenca (HZ): 50/60
 • Rryma e daljes (A): 10-160
 • Cikli i punës (%): 160A@40%
 • Tensioni pa ngarkesë (V): 85
 • Rryma maksimale e daljes (A): 160
 • Diametri i elektrodës (mm): 1.6-4.0
 • Me 1 copë mbajtëse elektrode me kabllo
 • Me 1pc kapëse toke me kabllo
 • Me 1 copë furçë teli dhe 1 copë përkrenare

Veglat INGCO

Mjetet INGCO janë të përkushtuara për t’i bërë mjetet me cilësi profesionale të përballueshme. Markat e njohura si Bosch, Makita, Stanley janë të cilësisë së lartë, por shumë të shtrenjta. INGCO beson se cilësia e lartë i referohet jo vetëm funksionit, përdorshmërisë dhe pamjes, por edhe efikasitetit, performancës dhe mirëmbajtjes. I gjithë ekipi i INGCO i kushton vëmendje të madhe çdo detaji për t’i bërë mjetet INGCO të qëndrojnë në krye të botës. I gjithë ekipi i INGCO është i vendosur në Kinë për të mbështetur marketingun global. Ne fokusohemi në gjetjen e partnerëve jashtë shtetit në vend që të krijojmë ekipin tonë të shitjeve. Në vend që të bëjmë shumë reklama, ne preferojmë të kursejmë të gjitha shpenzimet shtesë për të maksimizuar përfitimet për partnerët. INGCO-Bëni botën në duart tuaja.

Njihuni me produktet tona BAUMARKET

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SALDATRIÇE INVERTER ING-MMA1805”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KRIK HIDRUALIK 2 TON
KRIK HIDRUALIK 2 TON
- 13%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGURE ME 2 BATERI 5.0 AH

ELEKTROGURE ME 2 BATERI 5.0 AH

Sold by INGCO.AL
Çmimi origjinal qe: L14,900.Çmimi i tanishëm është: L12,900.
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK ME BATERI 4.0AH
MATRAPIK ME BATERI 4.0AH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SALDATRIÇE INVERTER MMA-200DP
SALDATRIÇE INVERTER MMA-200DP
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHKALLË DRURI TIPI A
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASPIRATOR INOXI 1500 W
ASPIRATOR INOXI 1500 W
SALDATRIÇE INVERTER ING-MMA1805
SALDATRIÇE INVERTER ING-MMA1805
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart