Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Komplet pelet cm (14–90 kW)

Pajisjet e ngrohjes qendrore janë projektuar për t’u bashkuar me kaldaja të reja të specifikuara siç duhet dhe kaldaja tashmë të ndërtuara si EKO-CK P dhe EKO-CKB P (fuqia nominale e nxehtësisë nga 14 në 90 kW) ose EKO-CK dhe EKO-CKB (fuqia nominale e prodhimit të nxehtësisë 14 deri në 50 kW). Kompleti Cm Pelet dhe bojleri së bashku krijojnë një njësi funksionale, d.m.th. një mini sistem ngrohjeje për djegien e peletit.
Funksionimi automatik i një sistemi të tillë mini ngrohjeje ofron një nivel të lartë komoditeti dhe i bën ato të përshtatshme për një gamë të gjerë përdoruesish. Nga pikëpamja funksionale, një impiant i tillë është i krahasueshëm për lehtësi me një sistem ngrohjeje me djegie me naftë ose gaz, ndërkohë që konsumi i karburantit është rreth 40% më i kushtueshëm sesa një sistem me djegie nafte. Peleti është lëndë djegëse e rinovueshme dhe ekologjikisht shumë e pranueshme.

@ Hidrosanitare Sinani
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Komplet pelet cm (14–90 kW)

Komplet pelet cm (14–90 kW)

Pajisjet e ngrohjes qendrore janë projektuar për t’u bashkuar me kaldaja të reja të specifikuara siç duhet dhe kaldaja tashmë të ndërtuara si EKO-CK P dhe EKO-CKB P (fuqia nominale e nxehtësisë nga 14 në 90 kW) ose EKO-CK dhe EKO-CKB (fuqia nominale e prodhimit të nxehtësisë 14 deri në 50 kW). Kompleti Cm Pelet dhe bojleri së bashku krijojnë një njësi funksionale, d.m.th. një mini sistem ngrohjeje për djegien e peletit.
Funksionimi automatik i një sistemi të tillë mini ngrohjeje ofron një nivel të lartë komoditeti dhe i bën ato të përshtatshme për një gamë të gjerë përdoruesish. Nga pikëpamja funksionale, një impiant i tillë është i krahasueshëm për lehtësi me një sistem ngrohjeje me djegie me naftë ose gaz, ndërkohë që konsumi i karburantit është rreth 40% më i kushtueshëm sesa një sistem me djegie nafte. Peleti është lëndë djegëse e rinovueshme dhe ekologjikisht shumë e pranueshme.

Njihuni me produktet tona Hidrosanitare Sinani

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Komplet pelet cm (14–90 kW)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Geberit-kasete shkarkimi inkaso 111.311
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Kaldaj me pelet Pel-Tec (12–96 kW)
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Bosch Panel Diellor Solete
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Caleffi-Grup qarkullues solar 5-40 255266HE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Automat modular 90 RCD
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Paini-Kollone dushi termostatike COX
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart