Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Caleffi-Grup qarkullues solar 5-40 255266HE

Add your review

Stacioni i pompave për sistemet termike diellore,
lidhja e rrjedhjes dhe e kthimit.
Furnizimi me energji elektrike: 230 V (AC).
Maks. Presioni i punës: 10 bar.
Gama e temperaturës së valvulës së sigurisë: -30–160 °C.
Vendosja e valvulës së sigurimit: 6 bar (për cilësimet e tjera shihni serinë 253).
Maks. Temperatura e njehsorit të rrjedhës: 120 °C.
Maks. përqindja e glikolit: 50 %.

@ Hidrosanitare Sinani
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Caleffi-Grup qarkullues solar 5-40 255266HE

Caleffi-Grup qarkullues solar 5-40 255266HE

Stacion pompimi për sisteme termike diellore, lidhje me prurje dhe kthim. Pompë PML
Përshkrim:
Stacioni i pompave për sistemet termike diellore,
lidhja e rrjedhjes dhe e kthimit.
Furnizimi me energji elektrike: 230 V (AC).
Maks. Presioni i punës: 10 bar.
Gama e temperaturës së valvulës së sigurisë: -30–160 °C.
Vendosja e valvulës së sigurimit: 6 bar (për cilësimet e tjera shihni serinë 253).
Maks. Temperatura e njehsorit të rrjedhës: 120 °C.
Maks. përqindja e glikolit: 50 %.

Përbërë nga:
– Pompë qarkullimi diellor;
– valvul sigurie për sistemet termike diellore seri 253;
– 2 koka mbushëse/kulluese me lidhje zorrësh;
– pajisje mbajtëse instrumentesh me matës presioni;
– rregullator rrjedhjeje me matës rrjedhjeje;
– pajisje deaerator;
– matës i temperaturës së rrjedhës;
– matës i temperaturës së kthimit;
– 2 valvola mbyllëse me valvola kontrolli;
– izolim i predhave të paraformuar.

* Me kontroll PWM

Njihuni me produktet tona Hidrosanitare Sinani

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Caleffi-Grup qarkullues solar 5-40 255266HE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pjate Dushi H me ndenjese Bebop
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Automat modular 90 RCD
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Kolpa-Vaske hidromasazhi Samson
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
geberit-kasete-shkarkimi-inkaso-110-000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Filtër uji i dyfishtë P600-D
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ITAP-Rubinete 1/2 kunder ngrirjes
Caleffi-Grup qarkullues solar 5-40 255266HE
Caleffi-Grup qarkullues solar 5-40 255266HE
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart