Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SHKALLE HEKURI

L9,500

L9,500

Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SHKALLE HEKURI

SHKALLE HEKURI

Shkallët e hekurit me zgjatim teleskopik janë ideale për punë në lartësi të ndryshme.

Ato janë të parëshqitshme, cilësore, ofrojnë mundësinë për t’u përdorur nga dy anët ose të hapura plotësisht me mbështetje në mur dhe mbi të gjitha sigurojnë jetëgjatësi falë strukturës së fortë që kanë.

 

 

Njihuni me produktet tona INGCO.AL

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHKALLE HEKURI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET ME GOTA BI-METAL
SET ME GOTA BI-METAL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASPIRATOR INOXI 1500 W
ASPIRATOR INOXI 1500 W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VALIXHE METALIKE
VALIXHE METALIKE

VALIXHE METALIKE

Sold by INGCO.AL
L3,900
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PINCE TESTER 400A INGCO DCM6003
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MUSHAMA SHIU E VERDHË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGJITËS TUBASH 800 W
NGJITËS TUBASH 800 W
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart