Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ASTAR AKRILIK TITANCRIL

L850L3,000

Izolator fiksues akrilik për mure. Ideale për trajtimin e tullave, suvave absorbues ose ngjyra të vjetra me shkumës, përdoret gjithashtu në lustrimin e veshjeve plastike dhe lloje të tjera përfundimesh. Projektuar për ciklin akrilik.

SKU: N/A Tag:

L850L3,000

@ Colorificio Sammarinese Spa
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

ASTAR AKRILIK TITANCRIL

ASTAR AKRILIK TITANCRIL

Izolator fiksues akrilik për mure. Ideale për trajtimin e tullave, suvave absorbues ose ngjyra të vjetra me shkumës, përdoret gjithashtu në lustrimin e veshjeve plastike dhe lloje të tjera përfundimesh. Projektuar për ciklin akrilik.

Përbërja

Astar për shtresën e impregnimit, sipërfaqen, në shpërndarje ujore, tharje fizike me një përbërës, të errët, akrilik. Klasifikuar sipas UNI 8681: A0.B.0.A.2.FA

Vetitë kryesore

  • të shkëlqyera për ciklin akrilik
  • ideale për veshje plastike

Përdoret

Si një shtresë astari në suva absorbuese, në tulla, mbi plasterboard, në bojërat e mëparshme me bazë uji që tregojnë shkumës.

Cikli i aplikimit

MURET E RI
Ato duhet të jenë mjaft të kalitur dhe të thata, pa papastërti çdo lloj, përfshirë rërën që nuk ngjitet mirë. Aplikimi i një shtrese prej 23400003 TITANCRIL, izolator fiksues akrilik, holluar deri në maksimum 1: 5 me ujë, në varësi të absorbimit të murit; Në rastin e bojrave të vjetra të tempera ose gëlqere, është e nevojshme t’i hiqni ato plotësisht
N.B. Në rastin e sipërfaqeve që tashmë janë bluar, kontrolloni përputhshmërinë dhe ngjitjen me sistemin e propozuar.

Shënime

Aplikimi më i mirë bëhet me furçë sepse favorizon në maksimum depërtimi në substrat. Furçat dhe mjetet e aplikimit mund të pastrohen lehtësisht duke i larë menjëherë me ujë. Çdo pikë e ngurtësuar mund të hiqet lehtësisht me Thinner Nitro 92100012.

Magazinimi

Mbrojeni nga ngrirja, ruani në + 5 ° C dhe + 20 ° C. Pasi të hapet produkti, po mbajeni për 3 muaj, të paholluar, të mbyllur dhe të ruajtur në errësirë.

Paralajmërimet

Lani furçat dhe veglat me ujë menjëherë pas përdorimit, mos u shpërndani uji i larjes në tokë ose në ujërat sipërfaqësore. Mbajeni larg fëmijëve. Për më shumë informacion shihni Fletën e të Dhënave të Sigurisë.

 

Njihuni me produktet tona Colorificio Sammarinese

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: ASTAR AKRILIK TITANCRIL

Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ASTAR AKRILIK TITANCRIL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË DEKORATIVE ARGJEND "SOUL"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SPECIALE EFEKT "dërrasë të zezë"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË DEKORATIVE ARGJEND "SOUL"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
REZIN EPOKSIDE PER DYSHEME EPOTEC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PËR VIJËZIME RRUGE E BARDHË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË DEKORATIVE ARGJEND "SOUL"
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart