Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË DEKORATIVE FLORI “SOUL”

Add your review

L4,000L15,200

EP!C SOUL ORO – SAMARREDO

Bojë me bazë uji me një pamje të ashpër. Formuluar me pigmente cilësore, garanton a efekt elegant kromatik me reflektime me shkëlqim-mat. Bazuar në teknikën e aplikimit të zgjedhur mund të merren efekte të ndryshme dekorative.

Katallogu i Ngjyrave

SKU: N/A Tag:

L4,000L15,200

@ Colorificio Sammarinese Spa
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË DEKORATIVE FLORI “SOUL”

BOJË DEKORATIVE FLORI “SOUL”

EP!C SOUL ORO – SAMARREDO

Bojë me bazë uji me një pamje të ashpër. Formuluar me pigmente cilësore, garanton a efekt elegant kromatik me reflektime me shkëlqim-mat. Bazuar në teknikën e aplikimit të zgjedhur mund të merren efekte të ndryshme dekorative.

Përbërja

Bojë për shtresën e përfundimit, në shpërndarje ujore, reklamë me një përbërës tharje fizike, me shkëlqim, akrilik.
Klasifikuar sipas UNI 8681: B4.C.0.A.0.FA

Vetitë kryesore

• reflektimi me shkëlqim-mat
• efekt lehtësues
• efekt elegant elegant

Përdorimi

Në ndërtim për të dhënë mbështetjen e pikturuar, falë pigmenteve të vlefshëm në përmbante sipërfaqe me pamje të ashpër me një efekt elegant kromatike me reflektime me shkëlqim – të errët në varësi të incidencës së dritës.

Ngjyra

Baza Argjendi, Baza Ari.
Mund të ngjyroset me sistemin e ngjyrosjes Colormaker, numrin e bazave në dispozicion tregohet në katalog dhe në softuerin Colormaker Lab.

Cikli i aplikimit

NË MURET E RI
Para pikturës sigurohuni që sipërfaqja të jetë krejtësisht e lëmuar, nëse është e nevojshme të rruani përdorni 23100020 TITANSTUCCO. Izoloni me 23400003 TITANCRIL i holluar në mënyrë të përshtatshme. Aplikoni një shtresë prej 22860150 FONDO UNIVERSALE P DR DEKORATIV.
NË MURET E LYERA MË PARË
Sigurohuni që bojëra e vjetër është e ankoruar mirë dhe me cilësi të mirë. Nëse kjo nuk do të përgatitnin sipërfaqen si për mure të reja.

Aplikoni një shtresë prej 22880300L0016 EP! C SOUL ARGENTO – SAMARREDO;
pas disa minutash, me produktin e lagur, përfundoni sipas efektit të dëshiruar:
EFEKTI I ROUS
me një furçë, duke aplikuar sasi të vogla që janë sa më të pabarabarta, duke bërë goditje me furça të kryqëzuara të gjitha drejtimet, deri në mbulimin e plotë; pas disa minutash me furça e shkarkuar kaloni mbi akumulimet derisa të merrni një rezultat në mënyrë uniforme jo homogjene.
EFEKT I KORDONUAR
aplikoni me një furçë sa më shumë që të jetë e mundur, pas disa rishikimi minutë duke ruajtur gjithmonë të njëjtën ndjenjë orientimi me një furçë e fortë me shpohet.
EFEKTI I Pëlhurës
me furçë aplikojeni në mënyrë sa më të barabartë, pas disa minutë, kaloni vertikalisht me një furçë me fije të forta. Pas disa orë, me dorën e parë të tharë, riaplikoni produktin dhe vazhdoni me të furçë e fortë me shpohet horizontalisht. Një efekt i ngjashëm merret në strukturën e një pëlhure.

Me këtë produkt ju mund të merrni efekte të ndryshme sipas imagjinatës dhe krijimtaria e aplikuesit.

 

Njihuni me produktet tona Colorificio Sammarinese

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: BOJË DEKORATIVE FLORI “SOUL”

Paketimi

,

Videos: BOJË DEKORATIVE FLORI “SOUL”

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË DEKORATIVE FLORI “SOUL””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË DEKORATIVE ARGJEND "SOUL"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PLASTIKE COLSAM COLOR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË DEKORATIVE ARGJEND "SOUL"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR PËR BOJRA DEKORATIVE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
REZIN EPOKSIDE PER DYSHEME EPOTEC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PËR VIJËZIME RRUGE E BARDHË
BOJË DEKORATIVE FLORI “SOUL”

L4,000L15,200

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart