Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

XIXA PËR BOJRA DEKORATIVE EPIC GAGA

Add your review

L800

Shkëlqim pluhur për t’u shtuar bojrave dhe dekorimeve të errëta dhe transparente, për t’u marrë një efekt shumë ekskluziv “qielli yll”, i përsosur për shtresën e fundit të përfundimit.

L800

@ Colorificio Sammarinese Spa
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

XIXA PËR BOJRA DEKORATIVE EPIC GAGA

XIXA PËR BOJRA DEKORATIVE EPIC GAGA

EP!C GAGA GLITTER ARGENTO – glitter extrabrillanti

Shkëlqim pluhur për t’u shtuar bojrave dhe dekorimeve të errëta dhe transparente, për t’u marrë një efekt shumë ekskluziv “qielli yll”, i përsosur për shtresën e fundit të përfundimit.

Vetitë kryesore

  • super të ndritshme
  • shkëlqim i shkëlqyer

Përdoret për muret e brendshme.

Mund të përdoret me bojra me bazë uji, lustra, lustra, ngjyra transparente dhe produkte dekorative Jo i përshtatshëm për produktet me bazë tretës.
Ngjyra

  • 22885300 Argjendi
  • 22885500 Ari

Metoda e aplikimit

Shtoni GAGA ashtu siç është në produktin e zgjedhur dhe përzieni mirë. Rekomandohet të përzieni shpesh gjatë aplikimit për shmangni çdo ndarje. Vazhdoni me aplikimin sipas fletës së të dhënave teknike të produktit shtesë

Cikli i aplikimit

Shtoni GAGA në shtresën e fundit të produktit të aplikuar. Një paketë GAGA duhet t’i shtohet 1l produkt për efekte më të theksuara, ose 2.5l për efekte më të zbutura.

Paralajmërimet

Lani furçat dhe veglat me ujë menjëherë pas përdorimit, mos u shpërndani uji i larjes në tokë ose në ujërat sipërfaqësore. Mbajeni larg fëmijëve. Për më shumë informacion shihni Fletën e të Dhënave të Sigurisë.

Njihuni me produktet tona Colorificio Sammarinese

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “XIXA PËR BOJRA DEKORATIVE EPIC GAGA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË DEKORATIVE ARGJEND "SOUL"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË DEKORATIVE ARGJEND "SOUL"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PËR VIJËZIME RRUGE E BARDHË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PËR VIJËZIME RRUGE E BARDHË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË DEKORATIVE ARGJEND "SOUL"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO VENECIANE
XIXA PËR BOJRA DEKORATIVE EPIC GAGA
XIXA PËR BOJRA DEKORATIVE EPIC GAGA
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart