Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË DEKORATIVE JAZZ MEDIO

Add your review

L4,000L13,500

Mbulesë e trashë muri për ambiente të brendshme me një përfundim të ngjashëm me suva gëlqereje me ngjyrë ose të mbuluar me gëlqere. Është e ashpër në mur dhe – nëse nënshtresa është mirë kohezive dhe që mban ngarkesë – mund të punohet gjithashtu me trashësi të rëndësishme, për të marrë efekte tre-dimensionale të dekorimit. Ajo jep frymëmarrje e shkëlqyeshme në mbështetje dhe kontroll i mirë i lagështisë. E shkëlqyeshme në ndërhyrjet e restaurimi dhe restaurimi, në ndërtesa ose kontekste me vlerë të veçantë arkitektonike.

Katallogu i Ngjyrave

SKU: N/A Tag:

L4,000L13,500

@ Colorificio Sammarinese Spa
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË DEKORATIVE JAZZ MEDIO

BOJË DEKORATIVE JAZZ MEDIO

Mbulesë e trashë muri për ambiente të brendshme me një përfundim të ngjashëm me suva gëlqereje me ngjyrë ose të mbuluar me gëlqere. Është e ashpër në mur dhe – nëse nënshtresa është mirë kohezive dhe që mban ngarkesë – mund të punohet gjithashtu me trashësi të rëndësishme, për të marrë efekte tre-dimensionale të dekorimit. Ajo jep frymëmarrje e shkëlqyeshme në mbështetje dhe kontroll i mirë i lagështisë. E shkëlqyeshme në ndërhyrjet e restaurimi dhe restaurimi, në ndërtesa ose kontekste me vlerë të veçantë arkitektonike.

Përbërja

Marmorino minerale e bazuar në gëlqere të shuar, pigmente, pluhur të mermer dhe materiale inerte të cilësisë më të lartë.

Vetitë kryesore

• efekti estetik elegant
• rezistente
• frymëmarrje e shkëlqyer

Përdor shtresën e mistrive të frymëmarrjes. Veçantia e Komponentët e kombinuar me teknikën e aplikimit ju lejojnë të merrni elegante dekorime dhe

efekte të rafinuara në muret e brendshme ose detajet arkitektonike.

Ngjyra e bardhë bazë.

Cikli i aplikimit

PËRGATITJA E SIPËRFAQES
Në suva të reja, të kuruara për të paktën tridhjetë ditë, pastroni me kujdes, pastaj aplikoni një shtresë prej 22860150 FONDO UNIVERSALE PER DECORATIVI.

Në suva të vjetra ose tashmë të lyera, eliminoni të gjitha pjesët e paqëndrueshme dhe pak ngjitur mekanikisht ose me mbartës të bojës. Pastroni plotësisht sipërfaqen dhe aplikoni një shtresë fiksuese 23400090 SILOFIX WHITE (shih fletë e të dhënave teknike) dhe më pas një shtresë prej 22860150 FONDO UNIVERSALE DEKORATIVE.

Në pllaka gipsi, pastroni plotësisht, aplikoni një shtresë prej 23400003 TITANCRIL (shih fletën e të dhënave teknike), e ndjekur nga një shtresë prej 22860150 FONDO UNIVERSALE DEKORATIV.

APLIKIMI:

Pra, me mbështetjen e përgatitur siç duhet: Aplikoni 23122150K0022 EPI! C JAZZ MEDIO me një mistri çeliku inox uniforme për të marrë një efekt kompakt. Hiqni çdo material me tepri. Pas tharjes, aplikoni një shtresë të dytë dhe punojeni me të mjetet e duhura dhe teknikat e përshtatshme për të marrë efektin e dëshiruar.

 

Njihuni me produktet tona Colorificio Sammarinese

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: BOJË DEKORATIVE JAZZ MEDIO

Paketimi

,

Videos: BOJË DEKORATIVE JAZZ MEDIO

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË DEKORATIVE JAZZ MEDIO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË HIDROMAT TRASPIROL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PËR VIJËZIME RRUGE E BARDHË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË DEKORATIVE ARGJEND "SOUL"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË DEKORATIVE ARGJEND "SOUL"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
XIXA PËR BOJRA DEKORATIVE EPIC GAGA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË DEKORATIVE ARGJEND "SOUL"
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart