Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ASTAR PËR BOJRA DEKORATIVE EP!C

Add your review

L1,000L3,500

Astar universal kuarci, ideale për mure të reja dhe bojëra të vjetra pa shkumës. E tij madhësia e grurit siguron aplikim të lehtë të efekteve dekorative dhe një pamje homogjene.

SKU: N/A

L1,000L3,500

@ Colorificio Sammarinese Spa
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ASTAR PËR BOJRA DEKORATIVE EP!C

ASTAR PËR BOJRA DEKORATIVE EP!C

Astar universal kuarci, ideale për mure të reja dhe bojëra të vjetra pa shkumës. E tij madhësia e grurit siguron aplikim të lehtë të efekteve dekorative dhe një pamje homogjene.

Përbërja

Bojë për shtresën e përfundimit, në shpërndarje ujore, reklamë me një përbërës tharje fizike, mat, akrilik. Klasifikuar sipas UNI 8681: B4.C.0.A.2.FA

Vetitë kryesore

  • Lehtëson aplikimin e efekteve dekorative
  • Lidhës shtresash

Përdorimi

Astari universal i kuarcit është e përshtatshme për përdorim të brendshëm në mure të reja ose mbi to bojërat e vjetra të ankoruara mirë dhe jo të thërrmuara. Falë madhësisë së grimcave, ajo lejon një aplikim të lehtë tonën efektet dekorative, duke marrë një pamje homogjene.

Ngjyra

E bardhë

Cikli i aplikimit

MURET E RI
Ato duhet të jenë të kalitur mirë, të thata, të pluhurosura dhe pa papastërti çdo lloj, përfshirë rërën që nuk ngjitet mirë. Në çdo rast, një dorë
fiksues izolues me bazë uji, ose fiksues izolues me bazë tretësi, rrit ngjitjen dhe eliminon shkumësin.

MURET E LYERA MË PARË
Hiqeni bojën e vjetër të lëkurës duke e gërvishtur e krehje Ngjyrat e temperës gjithashtu duhet të hiqen.

Shënime

Çdo pikë e ngurtësuar mund të hiqet lehtë me Thinner Nitro 92100012

Magazinimi

Mbrojeni nga ngrirja, ruani në + 5 ° C dhe + 20 ° C. Pasi të hapet produkti, po mbajeni për 3 muaj, të paholluar, të mbyllur dhe të ruajtur në errësirë.

Paralajmërimet

Lani furçat dhe veglat me ujë menjëherë pas përdorimit, mos u shpërndani uji i larjes në tokë ose në ujërat sipërfaqësore. Mbajeni larg fëmijëve.
Për më shumë informacion shihni Fletën e të Dhënave të Sigurisë.

Njihuni me produktet tona Colorificio Sammarinese

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

 

Specification: ASTAR PËR BOJRA DEKORATIVE EP!C

Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ASTAR PËR BOJRA DEKORATIVE EP!C”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
ASTAR AKRILIK TITANCRIL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË HIDROMAT TRASPIROL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PLASTIKE COLSAM COLOR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HIDROMAT STELLA AZZURRA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË DEKORATIVE ARGJEND "SOUL"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
XIXA PËR BOJRA DEKORATIVE EPIC GAGA
ASTAR PËR BOJRA DEKORATIVE EP!C
ASTAR PËR BOJRA DEKORATIVE EP!C

L1,000L3,500

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart