Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË DEKORATIVE ARGJEND “FUSION”

Add your review

L4,000L15,200

Bojë me bazë uji, garanton rezistencë të lartë ndaj goditjeve dhe gërvishtjeve. Mund të lahet dhe formuluar me pigmente të veçanta që krijojnë reflektime elegante kromatike. Varet nga teknika e aplikimit mund të merren efekte të ndryshme dekorative. Punuar shkëlqyeshëm për vello zbukurimet e tjera.

Katallogu i Ngjyrave

SKU: N/A Tag:

L4,000L15,200

@ Colorificio Sammarinese Spa
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË DEKORATIVE ARGJEND “FUSION”

BOJË DEKORATIVE ARGJEND “FUSION”

EP!C FUSION ARGENTO – GOLDECOR
finitura decorativa effetto seta

Bojë me bazë uji, garanton rezistencë të lartë ndaj goditjeve dhe gërvishtjeve. Mund të lahet dhe formuluar me pigmente të veçanta që krijojnë reflektime elegante kromatike. Varet nga teknika e aplikimit mund të merren efekte të ndryshme dekorative. Punuar shkëlqyeshëm për vello zbukurimet e tjera.

Përbërja

Bojë për shtresën e përfundimit, në shpërndarje ujore, reklamë me një përbërës tharje fizike, me shkëlqim, akrilik.
Klasifikuar sipas UNI 8681: B4.C.0.A.0.FA

Vetitë kryesore

• reflektimi me shkëlqim-mat
• efekt lehtësues
• efekt elegant elegant

Përdorimi

Në ndërtim për të dhënë mbështetjen e pikturuar, falë pigmenteve të vlefshëm në përmbante sipërfaqe me pamje të ashpër me një efekt elegant kromatike me reflektime me shkëlqim – të errët në varësi të incidencës së dritës.

Ngjyra

Baza Argjendi, Baza Ari.
Mund të ngjyroset me sistemin e ngjyrosjes Colormaker, numrin e bazave në dispozicion tregohet në katalog dhe në softuerin Colormaker Lab.

Cikli i aplikimit

NË MURET E RI
Para pikturës sigurohuni që sipërfaqja të jetë krejtësisht e lëmuar, nëse është e nevojshme të rruani përdorni 23100020 TITANSTUCCO. Izoloni me 23400003 TITANCRIL i holluar në mënyrë të përshtatshme. Aplikoni dy shtresa të 2160 TITALINA në ngjyra e dëshiruar.

NË MURET E LYERA

Sigurohuni që bojëra e vjetër është e ankoruar mirë dhe me cilësi të mirë. Nëse kjo nuk do të përgatitnin sipërfaqen si për mure të reja.

Aplikoni dy shtresa Goldecor si bazë të holluar në 15-20%, të ndërthurura me intervale rreth 2 orë, me rul, furçë ose llak.

Pas rreth 4 orësh nga shtresa e dytë, aplikoni një shtresë bujare të produkt i patretur në një sipërfaqe prej 2-3m².

Pas disa minutash, me produktin të lagur, përfundoni duke përdorur mjete të ndryshme:

EFEKTI I SPATULA SILK:

me shpatull plastike fleksibël shpatulloni kryqëzuar në të gjitha drejtimet;

EFEKTI I MILLKS SOU ROUNDS:

me shpatull ovale duke bërë lëvizje të vazhdueshme rrethore, asnjëherë lineare;

EFEKT NGA MADNDILSIMI I Mëndafshit:

me mistri ovale ose çeliku që bën goditje me shpatull të parregullt për aq kohë sa të jetë e mundur, nga lart poshtë Me këtë produkt ju mund të merrni efekte të ndryshme sipas imagjinatës dhe krijimtaria e aplikuesit.

Njihuni me produktet tona Colorificio Sammarinese

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

 

Specification: BOJË DEKORATIVE ARGJEND “FUSION”

Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË DEKORATIVE ARGJEND “FUSION””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË DEKORATIVE ARGJEND "SOUL"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HIDROMAT STELLA AZZURRA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË DEKORATIVE ARGJEND "SOUL"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË DEKORATIVE ARGJEND "SOUL"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO VENECIANE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PËR VIJËZIME RRUGE E BARDHË
BOJË DEKORATIVE ARGJEND “FUSION”
BOJË DEKORATIVE ARGJEND “FUSION”

L4,000L15,200

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart