Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

HIDROMAT STELLA AZZURRA

Add your review

L1,300L3,900

Bojë e bardhë me bazë uji për ambiente të brendshme, me një pamje kadifeje dhe aplikim të lehtë, thahet shpejt dhe nuk ka erë të pakëndshme. Është i përshtatshëm si për përdorim profesional ashtu edhe për vendas.

SKU: N/A Tag:

L1,300L3,900

@ Colorificio Sammarinese Spa
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

HIDROMAT STELLA AZZURRA

HIDROMAT STELLA AZZURRA

Bojë e bardhë me bazë uji për ambiente të brendshme, me një pamje kadifeje dhe aplikim të lehtë, thahet shpejt dhe nuk ka erë të pakëndshme. Është i përshtatshëm si për përdorim profesional ashtu edhe për vendas.

Përbërja

Bojë për shtresën e përfundimit, në shpërndarje ujore, reklamë me një përbërës tharje fizike, mat, vinyl. Klasifikuar sipas UNI 8681: B4.C.0.A.2.HA

Vetitë kryesore

  • Muret që marrin frymë
  • parandalon formimin e kondensimit
  • aplikim i lehtë
  • mat

Përdoret

Në ndërtim si një bojë muri e brendshme shumë e përhapur, të dyja në depo ndërtimi civile dhe industriale.

Ngjyrë

E bardhë

Cikli i aplikimit

MURET E RI
Sigurohuni që sipërfaqja të jetë e thatë dhe e pastër, mbushni çdo çarje me Titanstucco. Për të përmirësuar mbrojtjen e murit ose në rast sipërfaqe që pluhuros, rekomandohet të aplikoni një fiksues të tillë si Titancril o Fiksues i Bardhë. Vazhdoni me aplikimin e STELLA AZZURRA si përfundoj.

MURET E LYERA ME PARË
Nëse bojëra e vjetër është e cilësisë dhe e lidhur mirë me substratin, hiqeni atë pluhur dhe vazhdoni si për mediat e reja. Nëse piktura e vjetër është
qërim ose shkumës, hiqni pjesët jo koherente, pluhurin nëse është e nevojshme mbusheni me titanstuko dhe, në rastin e sipërfaqeve me praninë e mykut merreni me produktet e linjës Biosistem. Pastaj vazhdoni si për murin një i ri.

Shënime

Çdo pikë e ngurtësuar mund të hiqet lehtë me Thinner Nitro 92100012.

Magazinimi

Mbrojeni nga ngrirja, ruani në + 5 ° C dhe + 20 ° C. Pasi të hapet produkti, po mbajeni për 3 muaj, të paholluar, të mbyllur dhe të ruajtur në errësirë.

Paralajmërimet

Lani furçat dhe veglat me ujë menjëherë pas përdorimit, mos u shpërndani uji i larjes në tokë ose në ujërat sipërfaqësore. Mbajeni larg fëmijëve. Për më shumë informacion shihni Fletën e të Dhënave të Sigurisë.

Njihuni me produktet tona Colorificio Sammarinese

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: HIDROMAT STELLA AZZURRA

Paketimi

, ,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “HIDROMAT STELLA AZZURRA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË DEKORATIVE ARGJEND "SOUL"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
XIXA PËR BOJRA DEKORATIVE EPIC GAGA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË DEKORATIVE ARGJEND "SOUL"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PËR VIJËZIME RRUGE E BARDHË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË DEKORATIVE ARGJEND "SOUL"
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
ASTAR AKRILIK TITANCRIL
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart