Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË DEKORATIVE SAMBA – VELATURA SILOSSANICA

Add your review

L1,000L3,700

Bojë siloksane transparente, për të brendshme dhe të jashtme, të cilat mund të ngjyrosen me sistemin Colormaker në ngjyrat e dosjes Samba. Përdoret për t’i dhënë mbështetjes një efekt të veçantë të lustrat e thjeshta ose kombinimi i ngjyrave të ndryshme sipas shijeve tuaja. Mund të përdoret ose në substrate të reja që janë pikturuar tashmë, duke përdorur teknika të ndryshme aplikimi.

Katallogu i Ngjyrave

SKU: N/A Tag:

L1,000L3,700

@ Colorificio Sammarinese Spa
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË DEKORATIVE SAMBA – VELATURA SILOSSANICA

BOJË DEKORATIVE SAMBA – VELATURA SILOSSANICA

Bojë siloksane transparente, për të brendshme dhe të jashtme, të cilat mund të ngjyrosen me sistemin Colormaker në ngjyrat e dosjes Samba. Përdoret për t’i dhënë mbështetjes një efekt të veçantë të lustrat e thjeshta ose kombinimi i ngjyrave të ndryshme sipas shijeve tuaja. Mund të përdoret ose në substrate të reja që janë pikturuar tashmë, duke përdorur teknika të ndryshme aplikimi.

Përbërja Bojë

për shtresën e përfundimit, në shpërndarje ujore, reklamë me një përbërës tharje fizike, e errët, siloksan.
Klasifikuar sipas UNI 8681: B4.C.0.A.2.FC

Karakteristikat kryesore

• të zbatueshme në substrate të reja ose të lyera tashmë
• efekt estetik elegant

Përdor

Në ndërtim për t’i dhënë mbështetjes së pikturuar një efekt të veçantë të lustrat, në një mënyrë të thjeshtë dhe delikate.
Mund të përdoret në të dyja substratet e reja dhe tashmë të lyera brenda ose në pjesën e jashtme
Përbërja e produktit siguron një efekt mbresëlënës të mrekullueshëm dhe i papërshkueshëm nga uji veçanërisht kur përdoret si një shtresë përfundimtare në Silopaint.

Mund të ngjyroset me Colormaker System dhe Colormaker Aqua me ngjyra të dosjes EP! C SAMBA.

Ngjyrat e bëra me ngjyra të bazuara në oksid janë të qëndrueshme ndaj dritës dhe për këtë arsye i përshtatshëm për aplikime në natyrë.

Ngjyra e Bazave të Colormaker.

Mund të ngjyroset me sistemin e ngjyrosjes Colormaker, numrin e bazave në dispozicion tregohet në katalog dhe në softuerin Colormaker Lab.

Cikli i aplikimit

Të mureve të brendshme:
Aplikoni EP! C SAMBA – SILOXANE VELATURA në sipërfaqet e përgatitura me a pallto prej 22860150 FOND UNIVERSAL P FORR DEKORATIVA.
MURET E JASHTME:
Aplikoni në sipërfaqet e përgatitura me ngjyra akrilike-sisiloxane ose veshje ose Siloksane seri 2270, 2281, 2282. Përdorimi rekomandohet fuqimisht
të sfondit në të njëjtën ngjyrë në vend të vetëm të bardhë për të maskuar çdo defekt estetike që mund të shfaqet me kalimin e kohës.

Aplikimi i EP! C SAMBA – SILOXANE VELATURA duhet të kryhet me përdorimi i pajisjeve më të përshtatshme për të arritur efektin e dëshiruar, furçë, sfungjer, dorezë.

Aplikoni shtresën e parë në mënyrë të barabartë, dhe kur produkti është i qetë të freskëta, hiqni produktin e tepërt. Të paktën pas 4-6 orësh, aplikoni shtresën e dytë për të marrë efektin dekorimi i dëshiruar. Me këtë produkt ju mund të merrni efekte të ndryshme sipas imagjinatës dhe krijimtaria e aplikuesit.

Njihuni me produktet tona Colorificio Sammarinese

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: BOJË DEKORATIVE SAMBA – VELATURA SILOSSANICA

Paketimi

,

Videos: BOJË DEKORATIVE SAMBA – VELATURA SILOSSANICA

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË DEKORATIVE SAMBA – VELATURA SILOSSANICA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË DEKORATIVE ARGJEND "SOUL"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
XIXA PËR BOJRA DEKORATIVE EPIC GAGA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR PËR BOJRA DEKORATIVE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SPECIALE EFEKT "dërrasë të zezë"
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
ASTAR AKRILIK TITANCRIL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË DEKORATIVE ARGJEND "SOUL"
BOJË DEKORATIVE SAMBA – VELATURA SILOSSANICA
BOJË DEKORATIVE SAMBA – VELATURA SILOSSANICA

L1,000L3,700

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart