Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË SPECIALE EFEKT “dërrasë të zezë”

Add your review

L1,800L4,300

Tablò është një përfundim me një përbërës, akrilik, me bazë uji dhe mbulim të shkëlqyeshëm. Aplikohet në mure të suvatuara, mure të suvasë dhe mbështetëse të përgatitura prej druri, i kalitur, i thatë dhe i pastruar mirë. Pas disa ditësh sipërfaqja mund të përdoret si dërrasë në të cilën mund të shkruhet e bardhë dhe me ngjyrë. Mund të fshihet me një leckë të ndjerë ose të butë, sipërfaqja mund të lahet. E disponueshme në ngjyrën tipike të zezë, mund të lyhet me sistemin Colormaker dhe Colormaker Aqua.

Katallogu i Ngjyrave

SKU: N/A Tag:

L1,800L4,300

@ Colorificio Sammarinese Spa
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË SPECIALE EFEKT “dërrasë të zezë”

BOJË SPECIALE EFEKT “dërrasë të zezë”

Tablò është një përfundim me një përbërës, akrilik, me bazë uji dhe mbulim të shkëlqyeshëm. Aplikohet në mure të suvatuara, mure të suvasë dhe mbështetëse të përgatitura prej druri, i kalitur, i thatë dhe i pastruar mirë. Pas disa ditësh sipërfaqja mund të përdoret si dërrasë në të cilën mund të shkruhet e bardhë dhe me ngjyrë. Mund të fshihet me një leckë të ndjerë ose të butë, sipërfaqja mund të lahet. E disponueshme në ngjyrën tipike të zezë, mund të lyhet me sistemin Colormaker dhe Colormaker Aqua.

Përbërja

Bojë për shtresën e përfundimit, në shpërndarje ujore, reklamë me një përbërës tharje fizike, mat, akrilik. Klasifikuar sipas UNI 8681: B4.C.0.A.2.FA

Vetitë kryesore

• sipërfaqja e tabelës
• të gjitha ngjyrat
• e lehtë

Përdoret për muret e brendshme. Mund të përdoret në sipërfaqet e mureve, dyerve dhe mobiljeve, për të rinovuar dhe personalizoni mjediset e jetesës, duke i dhënë jetë një hapësire krijuese ku të rinj dhe të moshuar mund të transferojnë imagjinatën e tyre. Zbatohet për muret e suvatuara me bazë gëlqereje, çimentoje. Mund të jetë aplikuar edhe në karton gipsi dhe dru, pas përgatitjes së duhur të mbështetje. Ngjyrë e zezë, baza Colormaker.
Mund të ngjyroset me sistemin e ngjyrosjes Colormaker, numrin e bazave në dispozicion tregohet në katalog dhe në softuerin Colormaker Lab.

Cikli i aplikimit

MURET E RI
Ato duhet të jenë mjaft të kalitur dhe të thata, pa papastërti çdo lloj, përfshirë rërën që nuk ngjitet mirë. Për një efekt të madh estetike sipërfaqja duhet të jetë krejtësisht e lëmuar, prandaj, për çdo rast e nevojshme, lëmoni muret me 23100050 Titanstucco. Aplikimi i një shtrese prej 2340003 Titancril i holluar deri në një maksimum prej 1: 3 me ujë, në varësi të thithjes së murit. Në muret e thata, aplikoni të paktën dy shtresa EP! C TABLO ‘në një distancë prej rreth 6-8 orë nga njëri-tjetri.

MURET E LYERA

Hiqeni bojën e vjetër të lëkurës duke e gërvishtur e krehje Në rastin e disa bojrave të tempera ose gëlqere, është e nevojshme hiqni ato plotësisht. Pastaj vazhdoni si për mbështetëset e reja të murit. Ato duhet të jenë plotësisht të pastra dhe të thata. Ne rekomandojmë aplikimin e një shtrese prej 2340003 Titancril të holluar në një maksimumi 1: me ujë, në varësi të absorbimit. Në dru të thatë të pastruar mirë, aplikoni një shtresë Samopac
Seri 3210.0000. Lëreni dhe aplikoni 2 shtresa prej 2287.0000 në një distancë prej rreth 6-8 orë nga njëri-tjetri.

Njihuni me produktet tona Colorificio Sammarinese

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

 

Specification: BOJË SPECIALE EFEKT “dërrasë të zezë”

Paketimi

,

Videos: BOJË SPECIALE EFEKT “dërrasë të zezë”

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË SPECIALE EFEKT “dërrasë të zezë””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HIDROMAT STELLA AZZURRA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË DEKORATIVE ARGJEND "SOUL"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË DEKORATIVE ARGJEND "SOUL"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
REZIN EPOKSIDE PER DYSHEME EPOTEC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PLASTIKE COLSAM COLOR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PËR VIJËZIME RRUGE E BARDHË
BOJË SPECIALE EFEKT “dërrasë të zezë”
BOJË SPECIALE EFEKT “dërrasë të zezë”

L1,800L4,300

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart