Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË DEKORATIVE E KUQE “TANGO”

Add your review

L5,300

Bojë me bazë uji me një pamje të përafërt. Formuluar me pigmente cilësore, garanton a efekt elegant kromatik me reflektime me shkëlqim-mat. Bazuar në teknikën e aplikimit të zgjedhur mund të merren efekte të ndryshme dekorative.

Katallogu i Ngjyrave

L5,300

@ Colorificio Sammarinese Spa
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË DEKORATIVE E KUQE “TANGO”

BOJË DEKORATIVE E KUQE “TANGO”

EP!C TANGO ROSSO
decorativo perlescente effetto vellutato

Bojë me bazë uji me një pamje të përafërt. Formuluar me pigmente cilësore, garanton a efekt elegant kromatik me reflektime me shkëlqim-mat. Bazuar në teknikën e aplikimit të zgjedhur mund të merren efekte të ndryshme dekorative.

Përbërja

Bojë për shtresën e përfundimit, në shpërndarje ujore, reklamë me një përbërës harje fizike, gjysmë shkëlqim, akrilik.

Klasifikuar sipas UNI 8681: B4.C.0.A.1.FA

Vetitë kryesore

  • efekti elegant kromatik
  • pamje kadifeje
  • rendiment i shkëlqyeshëm

Përdor

EP! C TANGO është një bojë uji pak metalike, me të cilën ju merr një efekt dekorativ elegant që është kadife në prekje. Formuluar me pigmente të veçanta, të cilat duke u orientuar gjatë aplikimit krijojnë një efekt delikat kromatik.

Ngjyra

Baza Argjendi, Baza Ari, Baza e Kuqe.
Mund të ngjyroset me sistemin e ngjyrosjes Colormaker, numrin e bazave në dispozicion tregohet në katalog dhe në softuerin Colormaker Lab.

Cikli i aplikimit

NË MURET E RI
Para pikturës sigurohuni që sipërfaqja të jetë krejtësisht e lëmuar, nëse është e nevojshme të rruani përdorni 23100020 TITANSTUCCO. Izoloni me 23400003 TITANCRIL i holluar në mënyrë të përshtatshme. Aplikoni një shtresë prej 22860150 FONDO UNIVERSALE P DR DEKORATIV.
NË MURET E LYERA
Sigurohuni që bojëra e vjetër është e ankoruar mirë dhe me cilësi të mirë. Nëse kjo nuk do të përgatitnin sipërfaqen si për mure të reja.

Aplikoni një shtresë prej 22880300L0016 EP! C SOUL ARGENTO – SAMARREDO;
pas disa minutash, me produktin e lagur, përfundoni sipas efektit të dëshiruar:

EFEKTI I ROUS
me një furçë, duke aplikuar sasi të vogla që janë sa më të pabarabarta, duke bërë goditje me furça të kryqëzuara të gjitha drejtimet, deri në mbulimin e plotë; pas disa minutash me furça e shkarkuar kaloni mbi akumulimet derisa të merrni një rezultat në mënyrë uniforme jo homogjene.
EFEKT I KORDONUAR
aplikoni me një furçë sa më shumë që të jetë e mundur, pas disa rishikimi minutë duke ruajtur gjithmonë të njëjtën ndjenjë orientimi me një furçë e fortë me shpohet.

EFEKTI I Pëlhurës

me furçë aplikojeni në mënyrë sa më të barabartë, pas disa minutë, kaloni vertikalisht me një furçë me fije të forta. Pas disa orë, me dorën e parë të tharë, riaplikoni produktin dhe vazhdoni me të furçë e fortë me shpohet horizontalisht. Një efekt i ngjashëm merret në strukturën e një pëlhure.

Me këtë produkt ju mund të merrni efekte të ndryshme sipas imagjinatës dhe krijimtaria e aplikuesit.

Njihuni me produktet tona Colorificio Sammarinese

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Videos: BOJË DEKORATIVE E KUQE “TANGO”

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË DEKORATIVE E KUQE “TANGO””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË DEKORATIVE ARGJEND "SOUL"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË DEKORATIVE ARGJEND "SOUL"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SPECIALE EFEKT "dërrasë të zezë"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË DEKORATIVE ARGJEND "SOUL"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO VENECIANE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PËR VIJËZIME RRUGE E BARDHË
BOJË DEKORATIVE E KUQE “TANGO”
BOJË DEKORATIVE E KUQE “TANGO”
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart