Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË HIDROMAT TRASPIROL

L1,500L3,900

Bojë e veçantë me bazë uji që merr frymë për kuzhina dhe banjo. Raporti i cilësisë së shkëlqyer çmimi, aplikimi i lehtë dhe struktura e mbulimit lejojnë aplikime të shpeshta në vende që i nënshtrohen avujve dhe kondensimit. Klasa e larjes 4.

SKU: N/A Tag:

L1,500L3,900

@ Colorificio Sammarinese Spa
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË HIDROMAT TRASPIROL

BOJË HIDROMAT TRASPIROL

Bojë speciale me bazë uji për kuzhina dhe banjo

Bojë e veçantë me bazë uji që merr frymë për kuzhina dhe banjo. Raporti i cilësisë së shkëlqyer çmimi, aplikimi i lehtë dhe struktura e mbulimit lejojnë aplikime të shpeshta në vende që i nënshtrohen avujve dhe kondensimit. Klasa e larjes 4.

Përbërja

Bojë për shtresën e përfundimit, në shpërndarje ujore, reklamë me një përbërës tharje fizike, mat, vinyl. Klasifikuar sipas UNI 8681: B4.C.0.A.2.HA

Vetitë kryesore

• Muret marrin frymë
• Perfekte për banjo dhe kuzhina
• Aplikim i lehtë

Përdoret

Në ndërtim si një bojë me bazë uji që merr frymë shumë për ambientet e brendshme. Rekomandohet për lyerjen e apartamenteve dhe në veçanti kuzhina e banjat ku ndodh kondensimi.

Cikli i aplikimit

MURET E RI
Sigurohuni që sipërfaqja të jetë e thatë dhe e pastër, mbushni çdo çarje me Titanstucco. Për të përmirësuar mbrojtjen e murit ose në rast sipërfaqe që pluhuros, rekomandohet të aplikoni një fiksues të tillë si Titancril o Fiksues i Bardhë. Vazhdoni me aplikimin e TRASPIROL si përfundim.

MURET E LYERA MË PARË

Nëse bojëra e vjetër është e cilësisë dhe e lidhur mirë me substratin, hiqeni atë pluhur dhe vazhdoni si për mediat e reja. Nëse piktura e vjetër është
qërim ose shkumës, hiqni pjesët jo koherente, pluhurin nëse është e nevojshme mbusheni me titanstuko dhe, në rastin e sipërfaqeve me praninë e mykut merreni me produktet e linjës Biosistem. Pastaj vazhdoni si për murin një i ri.

Shënime

Çdo pikë e ngurtësuar mund të hiqet lehtë me Thinner Nitro 92100012.

Magazinimi

Mbrojeni nga ngrirja, ruani në + 5 ° C dhe + 20 ° C. Pasi të hapet produkti, po mbajeni për 3 muaj, të paholluar, të mbyllur dhe të ruajtur në errësirë.

Paralajmërimet

Lani furçat dhe veglat me ujë menjëherë pas përdorimit, mos u shpërndani uji i larjes në tokë ose në ujërat sipërfaqësore. Mbajeni larg fëmijëve. Për më shumë informacion shihni Fletën e të Dhënave të Sigurisë.

Njihuni me produktet tona Colorificio Sammarinese

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: BOJË HIDROMAT TRASPIROL


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

, ,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË HIDROMAT TRASPIROL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË DEKORATIVE ARGJEND "SOUL"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË SPECIALE EFEKT "dërrasë të zezë"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË DEKORATIVE ARGJEND "SOUL"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
STUKO VENECIANE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PËR VIJËZIME RRUGE E BARDHË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË DEKORATIVE ARGJEND "SOUL"
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart