Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË DEKORATIVE FLORI “TANGO”

Add your review

L5,300L19,700

Bojë me bazë uji me një pamje të përafërt. Formuluar me pigmente cilësore, garanton a efekt elegant kromatik me reflektime me shkëlqim-mat. Bazuar në teknikën e aplikimit të zgjedhur mund të merren efekte të ndryshme dekorative.

Katallogu i Ngjyrave

SKU: N/A Tag:

L5,300L19,700

@ Colorificio Sammarinese Spa
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË DEKORATIVE FLORI “TANGO”

BOJË DEKORATIVE FLORI “TANGO”

EP!C TANGO ORO
decorativo perlescente effetto vellutato

Bojë me bazë uji me një pamje të përafërt. Formuluar me pigmente cilësore, garanton a efekt elegant kromatik me reflektime me shkëlqim-mat. Bazuar në teknikën e aplikimit të zgjedhur mund të merren efekte të ndryshme dekorative.

Përbërja

Bojë për shtresën e përfundimit, në shpërndarje ujore, reklamë me një përbërës harje fizike, gjysmë shkëlqim, akrilik.

Klasifikuar sipas UNI 8681: B4.C.0.A.1.FA

Vetitë kryesore

  • efekti elegant kromatik
  • pamje kadifeje
  • rendiment i shkëlqyeshëm

Përdor

EP! C TANGO është një bojë uji pak metalike, me të cilën ju merr një efekt dekorativ elegant që është kadife në prekje. Formuluar me pigmente të veçanta, të cilat duke u orientuar gjatë aplikimit krijojnë një efekt delikat kromatik.

Ngjyra

Baza Argjendi, Baza Ari, Baza e Kuqe.
Mund të ngjyroset me sistemin e ngjyrosjes Colormaker, numrin e bazave në dispozicion tregohet në katalog dhe në softuerin Colormaker Lab.

Cikli i aplikimit

NË MURET E RI
Para pikturës sigurohuni që sipërfaqja të jetë krejtësisht e lëmuar, nëse është e nevojshme të rruani përdorni 23100020 TITANSTUCCO. Izoloni me 23400003 TITANCRIL i holluar në mënyrë të përshtatshme. Aplikoni një shtresë prej 22860150 FONDO UNIVERSALE P DR DEKORATIV.
NË MURET E LYERA
Sigurohuni që bojëra e vjetër është e ankoruar mirë dhe me cilësi të mirë. Nëse kjo nuk do të përgatitnin sipërfaqen si për mure të reja.

Aplikoni një shtresë prej 22880300L0016 EP! C SOUL ARGENTO – SAMARREDO;
pas disa minutash, me produktin e lagur, përfundoni sipas efektit të dëshiruar:

EFEKTI I ROUS
me një furçë, duke aplikuar sasi të vogla që janë sa më të pabarabarta, duke bërë goditje me furça të kryqëzuara të gjitha drejtimet, deri në mbulimin e plotë; pas disa minutash me furça e shkarkuar kaloni mbi akumulimet derisa të merrni një rezultat në mënyrë uniforme jo homogjene.
EFEKT I KORDONUAR
aplikoni me një furçë sa më shumë që të jetë e mundur, pas disa rishikimi minutë duke ruajtur gjithmonë të njëjtën ndjenjë orientimi me një furçë e fortë me shpohet.

EFEKTI I Pëlhurës

me furçë aplikojeni në mënyrë sa më të barabartë, pas disa minutë, kaloni vertikalisht me një furçë me fije të forta. Pas disa orë, me dorën e parë të tharë, riaplikoni produktin dhe vazhdoni me të furçë e fortë me shpohet horizontalisht. Një efekt i ngjashëm merret në strukturën e një pëlhure.

Me këtë produkt ju mund të merrni efekte të ndryshme sipas imagjinatës dhe krijimtaria e aplikuesit.

Njihuni me produktet tona Colorificio Sammarinese

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: BOJË DEKORATIVE FLORI “TANGO”

Paketimi

,

Videos: BOJË DEKORATIVE FLORI “TANGO”

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË DEKORATIVE FLORI “TANGO””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË PËR VIJËZIME RRUGE E BARDHË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË DEKORATIVE ARGJEND "SOUL"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË DEKORATIVE ARGJEND "SOUL"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË DEKORATIVE ARGJEND "SOUL"
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
ASTAR AKRILIK TITANCRIL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HIDROMAT STELLA AZZURRA
BOJË DEKORATIVE FLORI “TANGO”

L5,300L19,700

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart