Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

BOJË EKOLOGJIKE SUPER NEOPAL ECO

Add your review

L800L6,000

SUPER NEOPAL ECO

Super Cilësi Premium. Bojë plastike ekologjike e një cilësie të pakonkurueshme për përdorim të brëndshëm. 

  • Opacitet i lartë
  • Shumë e qëndrueshme
  • Mbulimi i lartë
  • Qëndrueshmëri e lartë e ngjyrave
  • Aplikim i lehtë dhe cilësi të mira nivelimi

L800L6,000

Sold by
Vivechrom
@ vivechrom.albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

BOJË EKOLOGJIKE SUPER NEOPAL ECO

BOJË EKOLOGJIKE SUPER NEOPAL ECO

Bojë Plastike ekologjike mat me cilësi super premium për përdorim të brendshëm. E çertifikuar nga AFNOR dhe plotëson kriteret e Bordit Eko-Etiketë të Bashkimit Europian.

Pa amoniak dhe nuk përmban substanca të rrezikshme, të tilla si metale të rënda, formaldehid i lirë, hidrokarbure aromatike dhe mbron përdoruesin dhe nuk ndot mjedisin. Shumë e sigurt për përdorim, Kontribuon në një cilësi më të mirë të ajrit të brendshëm (Rregullorja Franceze e VOC A +) dhe është ideale për të gjitha ambientet e brendshme.

Bojë plastike që ka mbulim të lartë dhe shpejtësi përhapjeje, bardhësi superiore dhe nuanca të gjalla me qëndrueshmëri të gjatë të ngjyrave.

Me rezistencë të jashtëzakonshme ndaj larjes së shpeshtë (klasi 1 EN 13300).

E përshtatshme për suva, gips, beton, tulla, dru.

Kj bojë plastike ka përhapje të lehtë, mbulim  të lartë dhe tharje të shpejtë. Ka veti të shkëlqyera për rrafshimin dhe ofron një përfundim të bukur të rrogozit. Nuk kontribuon në rritjen dhe përhapjen e zjarrit.

Mënyra e Pëdorimit:

Aplikohet me furçë, rul ose spraj  pa ajër.

Përgatitja e sipërfaqes

Sipërfaqet duhet të jenë të pastra, të thata dhe pa materiale dëmtuese ose kohezive të dobëta, pluhur, vajra dhe kripëra. Trajtimi siç është fërkimi i thatë, përdorimi i një flake për të prerë ose bashkuar sipërfaqet e lyera do të gjenerojë pluhur dhe / ose tymra të rrezikshëm. Pastrimi i lagur duhet të përdoret kur është e mundur. Nëse ekspozimi nuk mund të shmanget duke siguruar ventilim lokal, duhet të përdoren pajisje të përshtatshme për mbrojtjen e frymëmarrjes. Përdorni stuko Vivechrom NEOPAL STUCCO për suvatimin dhe prerjen e sipërfaqeve. Për sipërfaqe të reja ose sipërfaqe poroze të lyer me gëlqere, ngjitës ose cilësi të dobët. bojëra me abetare uji, NEOPAL PRIMER ECO. Për sipërfaqe pa probleme, aplikoni SUPER NEOPAL ECO direkt.

Njihuni me produktet tona VIVECHROM

Media Sociale INSTAGRAM

Specification: BOJË EKOLOGJIKE SUPER NEOPAL ECO

Paketimi

, ,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOJË EKOLOGJIKE SUPER NEOPAL ECO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO VIVECHROM TOP SILICONE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KATALIT BOJËRASH VIVEHARD
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR VIVEDUR MULTIPRIMER ECO
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
SUPER NEOPAL ECO – Bojë Plastike
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJË AKRILIKE - VIVE ACRYLIC

BOJË AKRILIKE – VIVE ACRYLIC

Sold by Vivechrom
L600L4,800
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR SILIKONI VIVECRYL PRIMER
BOJË EKOLOGJIKE SUPER NEOPAL ECO
BOJË EKOLOGJIKE SUPER NEOPAL ECO

L800L6,000

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart