Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

VIDIATOR ME GODITJE WORCRAFT

L12,500

Vidiator me goditje pa kabllo CD-20LiH

Kjo shpuese me goditje pa tel WORCRAFT CD-20LiH ofron idealin për ngasjen e vidave ose shpimin në metal, dru dhe beton.
– Strukturë me detyrë të rëndë për të gjithë përdoruesit për të trajtuar një gamë të gjerë të nevojave tuaja për DIY në shtëpi dhe disa punë të vështira.
– Kuti ingranazhesh planetare me 2 shpejtësi me parametra të gjerë të gamës së çift rrotullues prej 25+1+1 plotëson kërkesat e çdo aplikacioni.
– Me baterinë e përfshirë 2 copë 2.0Ah, do të mund të shkoni në punë direkt nga kutia.
– Drita e punës LED do të ndihmojë në ndriçimin e çdo zone të errët të punës gjatë punës.
– Funksioni i kyçjes së boshtit bën që stërvitja të mund të përdoret si kaçavidë dore për përdorim në rast të zbrazjes së baterisë.
– Kapësja e plotë metalike 13 mm me funksion bllokimi mund të funksionojë në punë të vështira.
– Karikuesi i shpejtë 1 orë ofron karikim komod në çdo kohë.
– Furnizohet me kuti mbajtëse të fortë BMC me aksesorë 17 copë.

L12,500

Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

VIDIATOR ME GODITJE

VIDIATOR ME GODITJE

Vidiator me goditje pa kabllo CD-20LiH

Kjo shpuese me goditje pa tel WORCRAFT CD-20LiH ofron idealin për ngasjen e vidave ose shpimin në metal, dru dhe beton.
– Strukturë me detyrë të rëndë për të gjithë përdoruesit për të trajtuar një gamë të gjerë të nevojave tuaja për DIY në shtëpi dhe disa punë të vështira.
– Kuti ingranazhesh planetare me 2 shpejtësi me parametra të gjerë të gamës së çift rrotullues prej 25+1+1 plotëson kërkesat e çdo aplikacioni.
– Me baterinë e përfshirë 2 copë 2.0Ah, do të mund të shkoni në punë direkt nga kutia.
– Drita e punës LED do të ndihmojë në ndriçimin e çdo zone të errët të punës gjatë punës.
– Funksioni i kyçjes së boshtit bën që stërvitja të mund të përdoret si kaçavidë dore për përdorim në rast të zbrazjes së baterisë.
– Kapësja e plotë metalike 13 mm me funksion bllokimi mund të funksionojë në punë të vështira.
– Karikuesi i shpejtë 1 orë ofron karikim komod në çdo kohë.
– Furnizohet me kuti mbajtëse të fortë BMC me aksesorë 17 copë.

PËRFSHIN:

  • 8 copë shpuese HSS
  • 8 copë kaçavida
  • karikues 1 pc
  • 2 copë bateri
  • 1 manual udhëzimi

 

 

Njihuni me produktet tona INGCO.AL

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIDIATOR ME GODITJE WORCRAFT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Mates Largesie Me Meter Rrote Digital
MATES LARGESIE ME METER RROTE DIGITAL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPE LAVAZHI 2100 W WORCRAFT
POMPE LAVAZHI 2100 W WORCRAFT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPRESOR AJRI 24L

KOMPRESOR AJRI 24L

Sold by INGCO.AL
L16,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FSHESË ME VAKUM ME BATERI CVLI2006
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHKALLË DRURI TIPI A
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET KUTI PLASTIKE 3 COPE
SET KUTI PLASTIKE 3 COPE
VIDIATOR ME GODITJE WORCRAFT
VIDIATOR ME GODITJE WORCRAFT
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart