Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

VIDIATOR ME BATERI 20V TOLSEN 79033

L8,900

 • Tensioni: DC20V
 • Fuqia: Li-ion, 2*2000mAh
 • Shpejtësia pa ngarkesë:0–400rpm/0–1400rpm
 • Tufë: 18+1 unaza vendosëse
 • Moment rrotullues maksimal:38Nm
 • Çak:Çak pa çelës 10mm
 • Ndërprerja: përpara dhe mbrapa
 • Karkues : AC 100-240V, Europrizë
 • Koha e karikimit: 1h karikim i shpejtë
 • Dy bateri të përfshira
 • Frena motorike
 • Treguesi LED i fuqisë së baterisë me 3 leva dhe një dritë energjie
 • Dorezë e butë me dorezë
 • CE/GS
 • E paketuar në kallëp me myk

L8,900

Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

VIDIATOR ME BATERI 20V TOLSEN 79033

VIDIATOR ME BATERI 20V TOLSEN 79033

 • Tensioni: DC20V
 • Fuqia: Li-ion, 2*2000mAh
 • Shpejtësia pa ngarkesë:0–400rpm/0–1400rpm
 • Tufë: 18+1 unaza vendosëse
 • Moment rrotullues maksimal:38Nm
 • Çak:Çak pa çelës 10mm
 • Ndërprerja: përpara dhe mbrapa
 • Karkues : AC 100-240V, Europrizë
 • Koha e karikimit: 1h karikim i shpejtë
 • Dy bateri të përfshira
 • Frena motorike
 • Treguesi LED i fuqisë së baterisë me 3 leva dhe një dritë energjie
 • Dorezë e butë me dorezë
 • CE/GS
 • E paketuar në kallëp me myk

Njihuni me produktet tona BAUMARKET

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIDIATOR ME BATERI 20V TOLSEN 79033”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN BANGO INGCO
TRAPAN BANGO INGCO

TRAPAN BANGO INGCO

Sold by INGCO.AL
L13,900
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET KRIKETI
KOMPLET KRIKETI

KOMPLET KRIKETI

Sold by INGCO.AL
L2,990
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
HYPERDESMO 25 KG ( HIDROIZOLUES )
HYPERDESMO 25 KG ( HIDROIZOLUES )
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KRIK KROKODIL 3 TON HFJ302
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET KRIKETI 1/4" - 45 COPE
KOMPLET KRIKETI 1/4" - 45 COPE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MINI SHARRE ME BATERI
MINI SHARRE ME BATERI
VIDIATOR ME BATERI 20V TOLSEN 79033
VIDIATOR ME BATERI 20V TOLSEN 79033
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart