Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

TRAPAN METALI

L6,500

Trapan i vogël, i dobishem

(V)-Trapan për të punuar me shpejtësi të personalizuara për t’iu përshtatur materialeve të ndryshme të aplikimit

Rrotullimi përpara dhe mbrapa

Dorezë me sipërfaqe të butë që nuk rrëshqet
Makina e treguar mund të ndryshojë në pajisje dhe detaje teknike në varësi të konfigurimit.
Kushtojini vëmendje qëllimit të dorëzimit dhe përshkrimit të produktit.
Aksesorët e përfshirë vetëm nëse janë të listuar në objektin e dorëzimit.

L6,500

Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

TRAPAN METALI

TRAPAN METALI

Trapan i vogël, i dobishem

(V)-Trapan për të punuar me shpejtësi të personalizuara për t’iu përshtatur materialeve të ndryshme të aplikimit

Rrotullimi përpara dhe mbrapa

Dorezë me sipërfaqe të butë që nuk rrëshqet
Makina e treguar mund të ndryshojë në pajisje dhe detaje teknike në varësi të konfigurimit.
Kushtojini vëmendje qëllimit të dorëzimit dhe përshkrimit të produktit.
Aksesorët e përfshirë vetëm nëse janë të listuar në objektin e dorëzimit.

 

Karakteristikat
Fuqia e vlerësuar e hyrjes 450 W
Fuqia dalëse 240 W
Stërvitja Ø çeliku 10 mm // 3/8″
Stërvitja-Ø dru i butë 20 mm // 3/4″
Shpejtësia pa ngarkesë 0 – 2400 rpm
Shpejtësia në ngarkesën nominale 1500 rpm
Ingranazhet1
Çift rrotullues maksimal 10 Nm // 89 in-lbs
Kapaciteti i çakut 1 – 10 mm // 1/32 – 3/8 ”
Stërvitni fillin e boshtit 1/2 ” – 20 UNF
Pesha (pa kabllo elektrike) 1,3 kg / 2,9 lbs
Gjatësia e kabllit 2,5 m / 8 ft
Dridhja
Shpim në metal 3.5 m/s²
Pasiguria e matjes K1.5 m/s²
Emetimi i zhurmës
Niveli i presionit të zërit 80 dB(A)
Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 91 dB(A)
Pasiguria e matjes K3 dB(A)

 

 

 

Njihuni me produktet tona INGCO.AL

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “TRAPAN METALI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KAVO BATERIE 600 AMP
KAVO BATERIE 600 AMP
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ATLETE PUNE
ATLETE PUNE

ATLETE PUNE

Sold by INGCO.AL
L2,900
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
AJERNGROHESE 2000 W
AJERNGROHESE 2000 W

AJERNGROHESE 2000 W

Sold by INGCO.AL
L2,990
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VALIXHE METALIKE
VALIXHE METALIKE

VALIXHE METALIKE

Sold by INGCO.AL
L3,900
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KEPUCE PUNE ME QAFE

KEPUCE PUNE ME QAFE

Sold by INGCO.AL
L3,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KASAFORTE DIXHITALE
KASAFORTE DIXHITALE

KASAFORTE DIXHITALE

Sold by INGCO.AL
L9,500
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart