Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ZMERILUESE 320 W

L4,500

 • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
 • Fuqia e kërkuar: 320 W
 • Goditja e frekuencës së boshtit: 14000 rpm
 • Madhësia e bazës së punës: 180*90 mm
 • Strehimi i përforcuar me alumin
 • Letra zmerilimi: 5 copë.
 • Paketimi: kuti me ngjyra

 

L4,500

Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ZMERILUESE 320 W

ZMERILUESE 320 W

 • Përfundim i shkëlqyeshëm lëmues pa shënuar shenja dhe brazda, për një përfundim profesional të sipërfaqes
 • Sistem i fortë shtrëngimi për lëmimin e letrës me ose pa mbërthyes grepi dhe sythe, si dhe lëmues të mesëm me trashësi deri 10 mm
 • Dorezë anësore me amortizim dridhjeje për një kapje të rehatshme në çdo pozicion pune
 • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
 • Fuqia e kërkuar: 320 W
 • Goditja e frekuencës së boshtit: 14000 rpm
 • Madhësia e bazës së punës: 180*90 mm
 • Strehimi i përforcuar me alumin
 • Letra zmerilimi: 5 copë.
 • Paketimi: kuti me ngjyra

 

Njihuni me produktet tona INGCO.AL

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ZMERILUESE 320 W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE MURI 1050 W
ZMERILUESE MURI 1050 W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SOPATE ME BISHT FIBRE
SOPATE ME BISHT FIBRE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET KRIKETI MATADOR
KOMPLET KRIKET MATADOR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK 1500 W
MATRAPIK INDUSTRIAL 1500 W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGJITËS TUBASH 800 W
NGJITËS TUBASH 800 W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATES LARGESIE ME LAZER HLDD0608
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart