Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

POMPË LAVAZHI 1600 W

Add your review

L13,900

L13,900

Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

POMPË LAVAZHI 1600 W

POMPË LAVAZHI 1600 W

 

Pompe lavazhi me presion të lartë WORCRAFT është raporti optimal i performancës, ergonomisë dhe funksionalitetit.

Është shumë i përshtatshëm për larjen e makinave, motoçikletave, fasadave të ndërtesave, trotuareve, pastrimin e qilimave, mobiljeve të kopshtit, sipërfaqeve të tjera të pista prej metali, druri, plastike ose guri.

✓ Nr Serial: HC16-90
✓ Fuqia maksimale: 1600 W
✓ Presioni maksimal: 135 bar
✓ Produktiviteti maksimal: 408 l/h
✓ Gjatësia e zorrës me presion të lartë: 6m
✓ Funksioni i vetëthithjes nga një thellësi deri në 2 metra
✓ Pompë alumini

 

Njihuni me produktet tona INGCO.AL

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “POMPË LAVAZHI 1600 W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
AJERNGROHESE 2000 W
AJERNGROHESE 2000 W

AJERNGROHESE 2000 W

Sold by INGCO.AL
L2,990
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
METER LAZER
METER LAZER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KARIKUES BATERIE MAKINASH
KARIKUES BATERIE MAKINASH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPRESOR AJRI
KOMPRESOR AJRI

KOMPRESOR AJRI

Sold by INGCO.AL
L3,900
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
PISTOLETE BOJE ELEKTRIKE INGCO SPG1008
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PINCE TESTER 400A INGCO DCM6003
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart