Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

KASAFORTË DIXHITALE

L12,500

 • Nr Serial: 5205909021889
 • Marka: Borman
 • Prodhuar ne Gjermani
 • Permasa: 46*39*36 cm
 • Me mbyllje elektronike dhe me celes
 • Montohet ne mur ose dysheme

L12,500

Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

KASAFORTË DIXHITALE

KASAFORTË DIXHITALE

Ruajini gjërat tuaja me vlerë në shtëpinë, zyrën apo biznesin tuaj me kasafortat e sigurta që do të gjeni në Ingco.al !

Ato janë të pajisura me kod përdoruesi dhe emergjence duke garantuar në këtë mënyrë sigurinë e sendeve tuaja me vlerë.

Mbyllja- kombinimi elektronik. Bormann BDS5000 kasafortë me përdorim të thjeshtë dhe dizajn praktik.

Ndërtuar për të ruajtur vlerat dhe sendet në shtëpi.

E bërë nga çeliku me trashësi 4 mm në kornizë, derë dhe trupi me trashësi 1.5 mm.

Karakteristikat janë si më poshtë: trashësia e derës prej 4 mm.

Trashësia e trupit prej 1.5 mm. Ngjyra e zezë. 2 vrima për ankorimin në mur dhe dysheme prej 6 mm në diametër.mbyllja e sistemit me çelës dhe tastierë.

Tastiera dixhitale + me 1 kod i përdorimit nga 2 deri në 8 shifra. 2 bulona me diameter 20 mm.

Kjo kasafortë ka nevojë për një furnizim me energji me 4 bateri AA 1.5V, (të përfshira). Paralajmërim për nivelin e ulët të baterisë.

 • Nr Serial: 5205909021889
 • Marka: Borman
 • Prodhuar ne Gjermani
 • Permasa: 46*39*36 cm
 • Me mbyllje elektronike dhe me celes
 • Montohet ne mur ose dysheme

 

Njihuni me produktet tona INGCO.AL

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “KASAFORTË DIXHITALE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FSHESE ME KORENT SOBE
FSHESE ME KORENT SOBE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPE LAVAZHI 2000 W
POMPE LAVAZHI 2000 W

POMPE LAVAZHI 2000 W

Sold by INGCO.AL
L19,500
- 11%
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
SHARRË HORIZONTALE ME BATERI 20V
SHARRË HORIZONTALE ME BATERI 20V

SHARRË HORIZONTALE ME BATERI 20V

Sold by INGCO.AL
Çmimi origjinal qe: L8,900.Çmimi i tanishëm është: L7,900.
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MAKINERI MULTIFUNKSIONALE
MAKINERI MULTIFUNKSIONALE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE BOJE ELEKTRIKE 450 W
PISTOLETE BOJE ELEKTRIKE 450 W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GERSHERE KRASITESE ME BATERI
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart