Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SPRAY ZIFT PËR MAKINA

Add your review

Mbyllja e poshtme e trupit që mund të lyhet me mbrojtje kundër korrozionit.

 • Ngjyra: E zezë

Përshkrim

 • Mund të lyhet duke përdorur të gjitha metodat e zakonshme
 • Izolimi i zërit
 • Ngjitje shumë e mirë në sipërfaqe të ndryshme
 • Ofron mbrojtje nga korrozioni, ndikimet e motit dhe papastërtitë
Tags: ,

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SPRAY ZIFT PËR MAKINA

SPRAY ZIFT PËR MAKINA

Mbyllja e poshtme e trupit që mund të lyhet me mbrojtje kundër korrozionit.

 • Ngjyra: E zezë

Përshkrim

 • Mund të lyhet duke përdorur të gjitha metodat e zakonshme
 • Izolimi i zërit
 • Ngjitje shumë e mirë në sipërfaqe të ndryshme
 • Ofron mbrojtje nga korrozioni, ndikimet e motit dhe papastërtitë

Zona e aplikimit

Vulosje e pjesës së poshtme të karrocës në të gjitha llojet e makinave dhe automjeteve komerciale.

Udhëzimet

Sipërfaqja duhet të jetë e pastër, e thatë dhe pa yndyrë dhe ndryshk. Shkundni produktin tërësisht. Aplikoni produktin në mënyrë të barabartë nga një distancë prej përafërsisht. 30 cm. Grumbullimi i pjesës së poshtme të trupit mund të lyhet pas 60-90 minutash. Për bojërat 2C, rekomandojmë fillimisht të aplikoni një primer.

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SPRAY ZIFT PËR MAKINA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHKËLQYES PËR DISQE DHE GOMA
SHKËLQYES PËR DISQE DHE GOMA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DETETOR PËR RRJEDHJET E GAZIT
DETETOR PËR RRJEDHJET E GAZIT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PAJISJE E MBLEDHJES TË VAJIT TË PËRDORUR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Frezë vertikale ROUTER OF 1100-E
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON PËR XHAMA AUTOMJETESH
SILIKON PËR XHAMA AUTOMJETESH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGJITËS SPECIAL PER METAL NE XHAM
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart