Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

MASKË SALDIMI S9 WURTH

Helmeta e saldimit S9 ka shumë përparësi: Helmeta e kombinuar me saldim dhe bluarje, dizajn i lehtë dhe i hollë, guaskë e fortë, dritare anësore të integruara. S9 përfshin gjithashtu një vizore të madhe të qartë për vizion të përsosur gjatë detyrave të bluarjes.

 • Transparenca kur nuk aktivizohet: Niveli i mbrojtjes 4
 • Transparenca kur aktivizohet: Niveli i mbrojtjes 5-8, niveli i mbrojtjes 9-13
 • Gjerësia e kasetës x lartësia e kasetës x trashësia e kasetës: 110 x 127 x 9 mm
 • Gjerësia e fushës së shikimit x lartësia e fushës së shikimit: 100 x 50 mm
 • Furnizimi me energji: Qeliza diellore, nuk kërkohet ndryshim i baterisë
 • Mbrojtja UV dhe IR: Po
 • Min./maks. kushtet e temperaturës: -5 deri në 55 °C
 • Standardet: EN 166, EN 175, EN 379
 • Materiali: PA – Poliamid
 • Min./maks. Koha e kalimit nga errësirë në dritë: 0,1-0,1 ms
 • Ngjyra: gri, e zezë, e kuqe
 • Min./maks. niveli i mbrojtjes: 9-13

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

MASKË SALDIMI S9 WURTH

MASKË SALDIMI S9 WURTH

Helmeta e saldimit S9 ka shumë përparësi: Helmeta e kombinuar me saldim dhe bluarje, dizajn i lehtë dhe i hollë, guaskë e fortë, dritare anësore të integruara. S9 përfshin gjithashtu një vizore të madhe të qartë për vizion të përsosur gjatë detyrave të bluarjes.

 • Transparenca kur nuk aktivizohet: Niveli i mbrojtjes 4
 • Transparenca kur aktivizohet: Niveli i mbrojtjes 5-8, niveli i mbrojtjes 9-13
 • Gjerësia e kasetës x lartësia e kasetës x trashësia e kasetës: 110 x 127 x 9 mm
 • Gjerësia e fushës së shikimit x lartësia e fushës së shikimit: 100 x 50 mm
 • Furnizimi me energji: Qeliza diellore, nuk kërkohet ndryshim i baterisë
 • Mbrojtja UV dhe IR: Po
 • Min./maks. kushtet e temperaturës: -5 deri në 55 °C
 • Standardet: EN 166, EN 175, EN 379
 • Materiali: PA – Poliamid
 • Min./maks. Koha e kalimit nga errësirë në dritë: 0,1-0,1 ms
 • Ngjyra: gri, e zezë, e kuqe
 • Min./maks. niveli i mbrojtjes: 9-13

Përshkrim

 • Ideale për të gjitha aplikimet duke përdorur një shumëllojshmëri procesesh saldimi
 • Modaliteti automatik ose manual
 • Për rregullim automatik të nivelit të mbrojtjes ose rregullim manual me intensitetin e harkut aktual
 • Predha e helmetës e projektuar në mënyrë ergonomike: mbron në mënyrë perfekte ballin, kurorën, veshët dhe qafën.
 • E lehtë dhe jashtëzakonisht e rehatshme
 • Dizajn kundër tymit
 • Mbron nga spërkatja dhe nxehtësia e saldimit dhe mbron gjatë saldimit sipër
 • Shirit komod të rregullueshëm me katër drejtime (lartësia, gjerësia, këndi dhe drejtimi gjatësor)
 • Shirit koke i mbushur kundër djersës

Njoftim

Kujdes: Jo i përshtatshëm për saldim me lazer dhe saldim me gaz.

Standardet: EN 166 B, EN 175 B, EN 379

Notat e testimit: CE, DIN, ANSI, CSA

Zona e aplikimit

Të gjitha metodat e saldimit elektrik: Saldim me elektrodë, MIG/MAG, saldim me performancë të lartë, saldim me bërthamë me fluks, saldim dhe bluarje TIG.

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MASKË SALDIMI S9 WURTH”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
PAJISJE PER MBUSJHE AIR-KONDICIONIMI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATES LARGESIE ME RROTE ODOMETER
MATES LARGESIE ME RROTE ODOMETER
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
SILIKONI NGJITËS - KLASA E USHQIMIT
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
METËR LAZER WDM 5-12
METËR LAZER WDM 5-12
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon për mbylljen e motorrit SUPER RTV
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Krik Krokodil 6 Tonë WURTH
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart