Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

NIVELUES LAZER ME RROTULLIM RL5-14

Projektuar posaçërisht për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm. Shtrirje vertikale dhe horizontale për të gjitha detyrat e nivelimit. Strehimi i përbërë i përforcuar me fibra xhami e bën RL5-14 të përsosur për përdorim në kantieret e ndërtimit.

 • Kategoria e lazerit: 2
 • Distanca e mbulimit: 600 m
 • Saktësia e matjes (për gjatësi): 0.75 mm/10m
 • Gama e vetënivelimit (+/-): 6 gradë
 • Klasa e mbrojtjes IP: IP 67
 • Lloji i baterisë/baterisë së ringarkueshme: Li-lon
 • Numri i baterive/baterive të rikarikueshme: 1 copë
 • Min./maks. Temperatura e ruajtjes: -20 deri në 70 °C
 • Min. Temperatura e aplikimit: -20 °C
 • Min. Temperatura e ruajtjes: -20 °C
 • Maks. temperatura e aplikimit: 50 °C

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

NIVELUES LAZER ME RROTULLIM RL5-14

NIVELUES LAZER ME RROTULLIM RL5-14

Projektuar posaçërisht për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm. Shtrirje vertikale dhe horizontale për të gjitha detyrat e nivelimit. Strehimi i përbërë i përforcuar me fibra xhami e bën RL5-14 të përsosur për përdorim në kantieret e ndërtimit.

 • Kategoria e lazerit: 2
 • Distanca e mbulimit: 600 m
 • Saktësia e matjes (për gjatësi): 0.75 mm/10m
 • Gama e vetënivelimit (+/-): 6 gradë
 • Klasa e mbrojtjes IP: IP 67
 • Lloji i baterisë/baterisë së ringarkueshme: Li-lon
 • Numri i baterive/baterive të rikarikueshme: 1 copë
 • Min./maks. Temperatura e ruajtjes: -20 deri në 70 °C
 • Min. Temperatura e aplikimit: -20 °C
 • Min. Temperatura e ruajtjes: -20 °C
 • Maks. temperatura e aplikimit: 50 °C

Përshkrim

Nivele shumë të larta të saktësisë, edhe në kushte të pafavorshme të motit

Plotëson ISO 17123-6

Kursim i shkëlqyeshëm i kohës

Vetë-nivelimi automatik zgjat vetëm disa sekonda

Telekomandë për kontrollin e linjave lazer

Gabimet e nivelimit shmangen

Monitorimi automatik i nivelit parandalon gabimet e nivelimit të shkaktuara nga era, sipërfaqet e buta dhe ndikimet në bazë.

Mbrojtje e plotë kundër papastërtisë dhe ujit

Shkalla e mbrojtjes IP67

Përfshihet paketa e baterive li-jon

Prizë karikimi për rimbushje në pajisje.

Zona e aplikimit

 • Nivelet e transferimit
 • Shtrirja horizontale dhe vertikale
 • Transferoni kënde të drejta
 • Transferoni pikat e plumbave nga toka
 • Monitoroni gërmimin e gropave të themeleve
 • Pllakat e nivelit të brumit
 • Rreshtoni kallepin
 • Pezulloni tavanet
 • Vendosni muret ndarëse

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “NIVELUES LAZER ME RROTULLIM RL5-14”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
QERAMIK PER XHAMA AUTO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAY ZIFT PËR MAKINA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PAJISJE PËR NXHJEJEN E VAJIT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PAJISJE AIR-KONDICIONIMI PËR AUTOBUSA
PAJISJE AIR-KONDICIONIMI PËR AUTOBUSA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SALDATRICE MIG/MAG MM 350
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FRYERËS SË AJRI TË NXHET HLG 2000 KOMPAKT
NIVELUES LAZER ME RROTULLIM RL5-14
NIVELUES LAZER ME RROTULLIM RL5-14
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart