Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Karrocë për vijëzim rrugësh

Add your review

Karroca e shënjimit për shënjimin e vijave me artin e shënuesit të vijës. nr. 0893 199 10, 0893 199 11 dhe 0893 199 12

  • Ngjyra: E kuqe

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

Karrocë për vijëzim rrugësh

Karrocë për vijëzim rrugësh

Karroca e shënjimit për shënjimin e vijave me artin e shënuesit të vijës. nr. 0893 199 10, 0893 199 11 dhe 0893 199 12

  • Ngjyra: E kuqe

Përshkrim

Mundëson praktika të thjeshta dhe pastruese pune

  • Demarkacioni i saktë i vijës
  • Vrapon shumë drejt
  • Mbajtës i rregullueshëm në lartësi për vendosjen e gjerësisë së rrjedhës së spërkatjes me shkallë matëse
  • Mbajtës i rregullueshëm nga qendra dhe anash për shënjimin e vijës dhe bordit

Dizajn miqësor për përdoruesit për të siguruar punë të përshtatshme

  • Dorezë e rregullueshme në lartësi
  • Doreza mund të rregullohet djathtas/majtas
  • Shirit për të treguar drejtimin

Gjerësia e rrjedhës së spërkatjes: 40–110 mm

3 mbajtëse për sprej rezervë

Njoftim

Kur porosisni karrocën e shënjimit të linjës, ju lutemi porosisni kokën e spërkatjes, art. nr. 0891199, veçmas.

Udhëzimet e përdorimit janë rekomandime të bazuara në testet që kemi kryer dhe përvojën tonë; kryeni testet tuaja përpara çdo aplikimi. Për shkak të numrit të madh të aplikacioneve, si dhe kushteve të ruajtjes dhe përpunimit, ne nuk marrim asnjë përgjegjësi për një rezultat specifik aplikimi. Për sa kohë që shërbimi ynë falas i klientit ofron informacion teknik ose vepron si një shërbim këshillimor, asnjë përgjegjësi nuk merret përsipër nga ofrimi i këtij shërbimi, përveç rasteve kur këshilla ose informacioni i dhënë bie brenda fushëveprimit të shërbimit tonë të specifikuar, të rënë dakord me kontratë ose kur këshilltari ka vepruar qëllimisht . Ne garantojmë cilësi të qëndrueshme të produkteve tona. Ne rezervojmë të drejtën për të bërë ndryshime teknike dhe për të zhvilluar më tej produktet.

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Karrocë për vijëzim rrugësh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK ME GODITJE H 28-MLS POWER
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
PISTOLETË GOZHDËSH PËR DRU
PISTOLETË GOZHDËSH PËR DRU
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TESTER KUNDËR NGRIRJE PËR FTOHËSI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Rezin 2 komponentë për riparime karrocerie
Rezin 2 komponentë për riparime karrocerie
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Sprej lirues i ndryshkut ROST-OFF PLUS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR PËR SILIKON XHAMI
Karrocë për vijëzim rrugësh
Karrocë për vijëzim rrugësh
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart