Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

KOROC ME VEGLA PER SERVISE

Karrocë e gjerë punëtorie në një dizajn unik, e cila mund të pajiset me të gjitha futjet e shkumës dhe tabakave, si dhe kutitë e sistemit të sistemit ORSY falë dimensioneve të sistemit.

 • Gjerësia x thellësia x lartësia (dimensioni i jashtëm): 880 x 532 x 1022 mm
 • Numri i rrotullave: 4 copë
 • Dizajni i rrotullave: 1 rrotë rrotulluese me frena (D: 125 mm), 1 rrotë rrotulluese pa frena (D: 125 mm), 2 rrota fikse pa frena (D: 125 mm)
 • Sipërfaqja: E veshur me pluhur
 • Numri i sirtarëve: 7 copë
 • Materiali: fletë çeliku
 • Lloji i tërheqjes: Zgjatje e plotë, me top
 • Kapaciteti i ngarkesës: 300 kg
 • Kapaciteti i sirtarit: 35 kg

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

KOROC ME VEGLA PER SERVISE

KOROC ME VEGLA PER SERVISE

Karrocë e gjerë punëtorie në një dizajn unik, e cila mund të pajiset me të gjitha futjet e shkumës dhe tabakave, si dhe kutitë e sistemit të sistemit ORSY falë dimensioneve të sistemit.

 • Gjerësia x thellësia x lartësia (dimensioni i jashtëm): 880 x 532 x 1022 mm
 • Numri i rrotullave: 4 copë
 • Dizajni i rrotullave: 1 rrotë rrotulluese me frena (D: 125 mm), 1 rrotë rrotulluese pa frena (D: 125 mm), 2 rrota fikse pa frena (D: 125 mm)
 • Sipërfaqja: E veshur me pluhur
 • Numri i sirtarëve: 7 copë
 • Materiali: fletë çeliku
 • Lloji i tërheqjes: Zgjatje e plotë, me top
 • Kapaciteti i ngarkesës: 300 kg
 • Kapaciteti i sirtarit: 35 kg

Përshkrim

Koncepti i mbylljes me dy faza

 • Mbyllje qendrore me mbyllje cilindri
 • Zhbllokimi me një dorë dhe bravat individuale të sirtarëve parandalojnë hapjen aksidentale të sirtarëve

Karroca është e lehtë për t’u lëvizur

Dorezë e fortë anësore

Gama e gjerë e aksesorëve

Karroca e punëtorisë mund t’i përshtatet nevojave të aplikacionit në fjalë duke përdorur aksesorë të ndryshëm.

Sirtarë me shtrirje të plotë

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “KOROC ME VEGLA PER SERVISE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTRIMI PLASTIK RIPLAST
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTRUES FRENASH WURTH
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
VINOVIL PËR NGJITJE DRURU D3
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HAPESE KANALI PËR MURE DHE DYSHEME
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË RETHORE HKS 65-E POWER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FIKSUES VIDASH AUTO SCREW RETAINER
FIKSUES VIDASH AUTO SCREW RETAINER
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart