Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

DETETOR PËR RRJEDHJET E GAZIT

Për zbulimin dhe lokalizimin e rrjedhjeve në tubacionet e gazit

 • Ekrani: LED me 5 hapa
 • Min./maks. kushtet e temperaturës: 0 deri në 40 °C
 • Min. kushtet e temperaturës: 0 °C
 • Maks. kushtet e temperaturës: 40 °C
 • Gjerësia: 45 mm
 • Lartësia: 25 mm
 • Gjatësia: 140 mm
 • Gjatësia e qafës së patës: 180 mm
Tag:

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

DETETOR PËR RRJEDHJET E GAZIT

DETETOR PËR RRJEDHJET E GAZIT

Për zbulimin dhe lokalizimin e rrjedhjeve në tubacionet e gazit

 • Ekrani: LED me 5 hapa
 • Min./maks. kushtet e temperaturës: 0 deri në 40 °C
 • Min. kushtet e temperaturës: 0 °C
 • Maks. kushtet e temperaturës: 40 °C
 • Gjerësia: 45 mm
 • Lartësia: 25 mm
 • Gjatësia: 140 mm
 • Gjatësia e qafës së patës: 180 mm

Përshkrim

Gama e matjes: 10 ppm deri në vëllim. 1 %

Operacion jashtëzakonisht i thjeshtë

Nuk kërkohet paracaktim

Strehimi kompakt dhe i thyer

Ideale për përdorim të përafërt të përditshëm nga mjeshtrit

Koka lëvizëse e sensorit metalik me qafë pate dhe kapak mbrojtës

Për matje në zona të paarritshme

Bateria e ulët dhe treguesi i gatishmërisë

Siguron funksionimin e duhur

Butoni i pikës zero

Cakto pikën zero manualisht për të rritur ndjeshmërinë (deri në maksimum vol. 1 %)

Konfirmimi zanor dhe vizual i matjes

Ndërsa përqendrimi rritet, frekuenca e pulsit rritet derisa toni të jetë i vazhdueshëm

Paketim praktik PVC

Ruajtja dhe mbrojtja afatgjatë e pajisjes

Njoftim

 • Pajisja nuk duhet të përdoret për të vlerësuar përqendrimin e gazit. Përdoret vetëm për të lokalizuar zonat e grumbullimit të gazit.
 • Jo ish-mbrojtur!
 • Temperatura e ruajtjes: -10°C deri +50°C

Zona e aplikimit

 • Tregtarët e konvertimit të LPG (propan)
 • Tregtarët e ajrit të kondicionuar të automjeteve (që formojnë gaz 95% nitrogjen, 5% hidrogjen)
 • Inxhinierët e instalimit të ngrohjes (metan/etan/propan)
 • I përshtatshëm për vendndodhjen: aceton, etan, metan, propan dhe hidrogjen

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “DETETOR PËR RRJEDHJET E GAZIT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SALDATRICE TIG 180 AC/DC
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Pastrues akulli per xhamat DE-ICER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPOTTER PËR TËRHEQJEN E LLAMARINËS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
QERAMIK PER XHAMA AUTO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Krik Krokodil 3 Tonë WURTH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NIVELUES LAZER WURTH CLG 18
NIVELUES LAZER WURTH CLG 18
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart