Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

NIVELUES LAZER WURTH CLG 18

Lazer kryq dhe linja vetënivelues për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm me linja lazeri jeshile shumë të dukshme.

 • Kategoria e lazerit: 2
 • Saktësia e matjes së nivelimit (+/- për gjatësi): 2 mm/10m
 • Gama e vetënivelimit (+/-): 4 gradë
 • Gama pa marrës: 35 m
 • Gama me marrës: 80 m
 • Min. kushtet e temperaturës: -10 °C
 • Maks. kushtet e temperaturës: 50 °C
 • Gjatësia: 110 mm
 • Gjerësia: 65 mm
 • Lartësia: 100 mm
 • Klasa e mbrojtjes IP: IP 54
 • Lloji i baterisë/baterisë së ringarkueshme: Li-lon
 • Bateria e rikarikueshme/jeta e baterisë: Deri në 28 orë

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

NIVELUES LAZER WURTH CLG 18

NIVELUES LAZER WURTH CLG 18

Lazer kryq dhe linja vetënivelues për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm me linja lazeri jeshile shumë të dukshme.

 • Kategoria e lazerit: 2
 • Saktësia e matjes së nivelimit (+/- për gjatësi): 2 mm/10m
 • Gama e vetënivelimit (+/-): 4 gradë
 • Gama pa marrës: 35 m
 • Gama me marrës: 80 m
 • Min. kushtet e temperaturës: -10 °C
 • Maks. kushtet e temperaturës: 50 °C
 • Gjatësia: 110 mm
 • Gjerësia: 65 mm
 • Lartësia: 100 mm
 • Klasa e mbrojtjes IP: IP 54
 • Lloji i baterisë/baterisë së ringarkueshme: Li-lon
 • Bateria e rikarikueshme/jeta e baterisë: Deri në 28 orë

Përshkrim

Linja lazer shumë të dukshme

 • Dukshmëri dukshëm më e mirë me linjat lazer jeshile në krahasim me linjat e kuqe, veçanërisht në dritë të ndritshme.
 • Hapjet e mëdha të daljes në lazer krijojnë linja veçanërisht të gjata.
 • Linja të bukura, por të qarta

Kursim i shkëlqyeshëm i kohës

Vetënivelimi në sekonda

Funksionim i thjeshtë me një buton

Të gjitha linjat mund të ndizen ose fiken shpejt dhe thjesht me një buton.

Mund të përdoret në distanca më të gjata

Mund të përdoret gjithashtu për nivelim në distanca më të gjata me marrësin dore LRU 18.

Monitorimi i nivelit

Nëse tejkalohet diapazoni i vetënivelimit, linjat lazer fillojnë të pulsojnë. Prandaj, gabimet e nivelimit eliminohen.

Montim fleksibël

 • Lazeri mund të ngjitet në profilet e tavanit, trekëmbëshet 1/4 dhe 5/8 inç duke përdorur montimin universal opsional në mur WM 1.
 • Një sistem magnet i fortë i furnizuar me përshtatësin CLL-A e mban lehtësisht lazerin në sipërfaqe çeliku.

Ekologjike dhe ekonomike

 • Paketa e baterisë litium-jon mundëson përdorimin e pajisjes gjatë karikimit.
 • Mund të përdoren gjithashtu bateri alkaline (mbajtësja e baterisë përfshihet në objektin e dorëzimit).

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “NIVELUES LAZER WURTH CLG 18”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
PANELE DYSHEMEJE PËR SERVIS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FRYERËS SË AJRI TË NXHET HLG 2000 KOMPAKT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK ME GODITJE H 28-MLS POWER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
QERAMIK PER XHAMA AUTO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WURTH EWS 7-115 BASIC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Frezë vertikale ROUTER OF 1100-E
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart