Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

VIDEO, ENDOSKOPI PËR AUTOMJETE

Inspektim i shpejtë dhe i thjeshtë vizual i dëmtimit në vende të paarritshme pa punë heqjeje të kushtueshme dhe që kërkon shumë kohë (p.sh. pragjet, motori, transmisioni, boshtet, zgavrat, kanalet e kabllove dhe shumë aplikacione të tjera). Me sondë gjysmë të ngurtë 5,5 mm x 1 m.

 • Gjerësia: 30 cm
 • Lartësia: 45 cm
 • Diametri i majës: 5,5 mm
 • Gjatësia e zorrës: 1 m
 • Numri i baterive/baterive të rikarikueshme: 4.0 copë
 • Klasa e mbrojtjes IP: IP 57
 • Maks. kushtet e temperaturës: 55.0 °C
 • Pesha e produktit (për artikull): 1480 g
Tag:

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

VIDEO, ENDOSKOPI PËR AUTOMJETE

VIDEO, ENDOSKOPI PËR AUTOMJETE

Inspektim i shpejtë dhe i thjeshtë vizual i dëmtimit në vende të paarritshme pa punë heqjeje të kushtueshme dhe që kërkon shumë kohë (p.sh. pragjet, motori, transmisioni, boshtet, zgavrat, kanalet e kabllove dhe shumë aplikacione të tjera). Me sondë gjysmë të ngurtë 5,5 mm x 1 m.

 • Gjerësia: 30 cm
 • Lartësia: 45 cm
 • Diametri i majës: 5,5 mm
 • Gjatësia e zorrës: 1 m
 • Numri i baterive/baterive të rikarikueshme: 4.0 copë
 • Klasa e mbrojtjes IP: IP 57
 • Maks. kushtet e temperaturës: 55.0 °C
 • Pesha e produktit (për artikull): 1480 g

Përshkrim

 • 4 mini LED me ndriçim, me errësim
 • Sistem portativ, i pavarur nga rrjeti
 • Opsioni i lidhjes direkte nëpërmjet portës AV dhe kabllit të lidhjes
 • Sonda me xham safiri rezistent ndaj gërvishtjeve për cilësi të lartë imazhi dhe për të mbrojtur kamerën dhe lentet
 • Shtojca të ndryshme pasqyre për këndin optimal të shikimit
 • Funksioni i zmadhimit dixhital dhe imazhi i pasqyrës

Të dhënat teknike:

 • Monitor me ngjyra TFT LCD QVGA 2,4 inç (rezolucion: 320 x 240 piksele)
 • Pesha: 1704 gram/set
 • Formati i daljes së videos: NTSC & PAL
 • Këndi horizontal 46°
 • Këndi vertikal 34°
 • Këndi diagonal 56°
 • Thellësia e fokusit (DOF): distanca ndërmjet 1–6 cm
 • Sondat: rezistente ndaj ujit sipas shkallës së mbrojtjes IP 67

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIDEO, ENDOSKOPI PËR AUTOMJETE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDEO ENDOSCOPE PËR SERVISE
VIDEO ENDOSCOPE PËR SERVISE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KRIKE HIDRAULIKE TRANSMISIONI
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
PISTOLETË GOZHDËSH PËR DRU
PISTOLETË GOZHDËSH PËR DRU
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Pastrues akulli per xhamat DE-ICER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGJITËS DRURI ADHESIVE PUR
Added to wishlistRemoved from wishlist 3
Add to compare
SPRAY HEQES NGJITESI
VIDEO, ENDOSKOPI PËR AUTOMJETE
VIDEO, ENDOSKOPI PËR AUTOMJETE
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart